תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אלכסנדר שניידר הקימה דטה סנטר לכלל ביט בפרויקט בהיקף של מיליוני שקלים

אלכסנדר שניידר הקימה דטה סנטר לכלל ביט בפרויקט בהיקף של מיליוני שקלים

הפרויקט כלל שדרוג השרתים הקיימים, העתקה והעברה של שרתים שהיו בחוות שרתים אחרת והוספת שרתים חדשים ● בנוסף, כלל הפרויקט הרחבת תשתיות מיזוג אוויר, חשמל ותקשורת, תוך שימת דגש על יעילות אנגרטית

מאת 31 במאי 2012, 13:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אלכסנדר שניידר סיימה לא מכבר פרויקט הקמת דטה סנטר בכלל ביט, זרוע המיחשוב של כלל. הפרויקט כלל שדרוג השרתים הקיימים, העתקה והעברה של שרתים שהיו בחוות שרתים אחרת והוספת שרתים חדשים. בסך הכול, מדובר במאות שרתים חדשים, שמשרתים את כל עובדי כלל. הפרויקט ארך חמישה חודשים והיקפו מוערך בכמה מיליוני שקלים.

יצוין, כי אלכסנדר שניידר הייתה הקבלן הראשי של הפרויקט, והוא נערך במסגרת ההמשכיות העסקית שכלל מבצעת בכל היחידות שלה. בנוסף לשרתים כלל הפרויקט הרחבת תשתיות מיזוג אוויר, חשמל ותקשורת, תוך שימת דגש על יעילות אנגרטית.

מעטפת הפתרונות מכילה, בין היתר, מסדי נתונים, פתרונות קירור לחדרי שרתים, מערכות כבילה ואל פסק.

"שדרוג תשתיות החדר אפשר לחברת כלל לבצע רענון למערכות מתקדמות של שרתים, תקשורת ואחסון", אמר שלום אביטן, מנהל תחום הדטה סנטר באלכסנדר שניידר.

חיים אונגר, מנהל תשתיות בכלל ביט, ציין, כי "הפרויקט הוא חלק מהשלמת ארכיטקטורת ענן פרטי בחברה, תוך העלאת רמת השרידות למערכות המיחשוב והתשתיות באופן משמעותי".

אלכסנדר שניידר הקימה דטה סנטר לכלל ביט בפרויקט בהיקף של מיליוני שקלים Reviewed by on . אלכסנדר שניידר סיימה לא מכבר פרויקט הקמת דטה סנטר בכלל ביט, זרוע המיחשוב של כלל. הפרויקט כלל שדרוג השרתים הקיימים, העתקה והעברה של שרתים שהיו בחוות שרתים אחרת ו אלכסנדר שניידר סיימה לא מכבר פרויקט הקמת דטה סנטר בכלל ביט, זרוע המיחשוב של כלל. הפרויקט כלל שדרוג השרתים הקיימים, העתקה והעברה של שרתים שהיו בחוות שרתים אחרת ו Rating:

הגיבו