תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » דיווח: פייסבוק ניצחה גם את טוויטר בקרב על רכישת אינסטגרם

דיווח: פייסבוק ניצחה גם את טוויטר בקרב על רכישת אינסטגרם

על פי הניו-יורק טיימס, ג'ק דורסי, ממייסדי טוויטר ואחד המשקיעים באינסטגרם, ניסה בחודשים האחרונים לקדם עסקה שבמסגרתה תרכוש הרשת החברתית את אתר שיתוף התמונות - ונכשל ● דוברת טוויטר סירבה להגיב

מאת 15 באפריל 2012, 12:09 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פייסבוק (Facebook) ניצחה בקרב על רכישת השירות לשיתוף תמונות אינסטגרם (Instagram) לא רק את גוגל (Google), אלא גם את טוויטר (Twitter) – כך על פי ידיעה שפורסמה בניו-יורק טיימס (New York Times). זאת, למגינת ליבו של ג'ק דורסי, ממייסדי טוויטר ואחד המשקיעים באינסטגרם.

בידיעה נמסר, כי על פי המקורות המקורבים לעסקה, שבמסגרתה רכשה פייסבוק את אינסטגרם תמורת כמיליארד דולרים, במזומן ובמניות, ניסה דורסי בחודשים האחרונים לקדם רכישה של אינסטגרם על ידי טוויטר. בסופו של דבר, כידוע, בחר קווין סיסטרום למכור את החברה לפייסבוק – אם משום שזו הציעה סכום גבוה יותר ואם משום שהרשת החברתית המובילה בעולם הציעה אפשרויות רבות יותר לקידום היישום והשירות של אתר שיתוף התמונות.

דוברת טוויטר סירבה להגיב.

דיווח: פייסבוק ניצחה גם את טוויטר בקרב על רכישת אינסטגרם Reviewed by on . פייסבוק (Facebook) ניצחה בקרב על רכישת השירות לשיתוף תמונות אינסטגרם (Instagram) לא רק את גוגל (Google), אלא גם את טוויטר (Twitter) - כך על פי ידיעה שפורסמה בני פייסבוק (Facebook) ניצחה בקרב על רכישת השירות לשיתוף תמונות אינסטגרם (Instagram) לא רק את גוגל (Google), אלא גם את טוויטר (Twitter) - כך על פי ידיעה שפורסמה בני Rating:

הגיבו