תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » המרכז לאינטרנט בטוח פועל בשיתוף 'סיקרט' להסרת תכנים פוגעניים מהאפליקציה
העולם יסתדר בלעדיה. Secret

המרכז לאינטרנט בטוח פועל בשיתוף 'סיקרט' להסרת תכנים פוגעניים מהאפליקציה

מי שחש נפגע מפוסט בסיקרט שהופנה נגדו יוכל לפנות למרכז עם צילום מסך, ושם יטפלו בבקשתו וידריכו אותו כיצד לפעול

מאת 17 באוגוסט 2014, 18:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בעקבות הסערה הגדולה שעוררה אפליקצית הסודות סיקרט (Secret) והפגיעות הרבות באנונימיות שהתגלו בה. החליטו במרכז לאינטרנט בטוח לשתף פעולה עם האפליקציה. הם יצרו קשר עם אנשי סיקרט והצוות המשפטי של האפליקציה הכיר במרכז כגורם מוסמך להעברת בקשות ישירות להסרת תכנים פוגעניים. המרכז לאינטרנט בטוח מפעיל כשירות לציבור קו פתוח לפגיעות באינטרנט.

כחלק משיתוף הפעולה, מי שחש נפגע מפוסט שהופנה נגדו יוכל לפנות למרכז עם צילום מסך ושם יטפלו בבקשתו וידריכו אותו כיצד לפעול. במרכז לאינטרנט בטוח מבקשים להדגיש כי הנהלת'סיקרט הבטיחה שמלבד הסרת הפוסט הפוגעני, המפרסם שלו יקבל אזהרה ובמקרה חוזר חשבונו ייסגר.

כחלק  משיתוף הפעולה מפרסמים במרכז האינטרנט הבטוח את חשוב לזכור את כללי השימוש ההולם באפליקציה, כפי שמוגדרים בתנאי השימוש שלה:

עשו
הקפידו על אנונימיות ברוח טובה – אל תנצלו אותה לרעה.
שתפו בפתיחות ובכנות.
הפגינו אדיבות וכבוד הדדי.
דווחו על התנהגות לא מקובלת.
תהנו.

אל תעשו
אל תפרסמו איומים.
אל תפרסמו או תעודדו פגיעה עצמית.
אל תתעללו או תטרידו אחרים.
אל תפרסמו ביטויי שנאה.
אל תפרסמו תוכן בוטה – תוכן גראפי, אלימות חסרת הצדקה, נוזלי גוף או צרכי הגוף.
אל תפרסמו גסות או פורנוגרפיה.
אל תפרסמו מידע אישי על אחרים.
אל תפרסמו מידע שאינו שייך לכם – הקפידו על זכויות יוצרים.
אל תפיצו ספאם או תוכן בלתי חוקי.

אורנה היילינגר, מנהלת המרכז לאינטרנט בטוח, מסרה כי "האנונימיות בסיקרט מזמנת תכנים פוגעניים בהרבה ממה שהכרנו עד היום. אני קוראת לציבור לנהוג באחריות ולהבין שהאנונימיות היא לא היתר להתנהגות משולחת רסן והפגיעה היא ממשית". היא הדגישה כי "במקרים קיצוניים ניתן להתחקות אחרי המשתמש. לאחר מספר מקרים מזעזעים בהם טיפלנו להסרת תכנים נוצר קשר עם המחלקה המשפטית של האפליקציה, שהפגינה נכונות לשיתוף פעולה, וכך למדנו את מאפייניה, על מנת שנאפשר חווית גלישה בטוחה יותר וטיפול ממי שנפגע בעת השימוש בגלישה".

המרכז לאינטרנט בטוח פועל בשיתוף 'סיקרט' להסרת תכנים פוגעניים מהאפליקציה Reviewed by on . בעקבות הסערה הגדולה שעוררה אפליקצית הסודות סיקרט (Secret) והפגיעות הרבות באנונימיות שהתגלו בה. החליטו במרכז לאינטרנט בטוח לשתף פעולה עם האפליקציה. הם יצרו קשר ע בעקבות הסערה הגדולה שעוררה אפליקצית הסודות סיקרט (Secret) והפגיעות הרבות באנונימיות שהתגלו בה. החליטו במרכז לאינטרנט בטוח לשתף פעולה עם האפליקציה. הם יצרו קשר ע Rating: 0

הגיבו