תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » אישום: 14 תושבי השרון ניהלו רשת הימורים ענקית באינטרנט

אישום: 14 תושבי השרון ניהלו רשת הימורים ענקית באינטרנט

הפרקליטות מאשימה את מנהלי אתר דונבט, שאחר כך שינה שמו ל-2020בט, בהעלמת מסים בסך כולל של 4.6 מיליארד שקלים ● על פי כתבי האישום, סייעו להם בכך תשעה סוכנים ואיש קש

מאת 9 בפברואר 2014, 15:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

14 תושבים מהשרון, מקומות אחרים במרכז וחיפה ניהלו רשת הימורים על משחקי ספורט באינטרנט והעלימו מס בסך כולל של 4.6 מיליארד שקלים – כך טוענת הפרקליטות בכתב אישום שהגישה נגדם לבית המשפט המחוזי בתל אביב לפני שבוע, ונחשף היום.

כתב האישום מתבסס על חקירה שניהלו מאז אוקטובר 2012 ימ"ר תל אביב ויחידת יהלום של רשות המסים. האתר אותו הריצו מנהלי האתר הוקם ב-2009 תחת השם דונבט ואחר כך שינה את שמו ל-2020בט. הנאשמים הם ארבעת מנהלי האתר, תשעה סוכנים ואדם נוסף ששימש כאיש קש לצורך הלבנת הכספים.

המנהלים חשודים כי לא ביצעו את הפעולות הנדרשות מול רשויות המס, בכלל זה דיווח לפקיד השומה על פתיחת העסק, ניהול פנקסי חשבונות, ניכוי מס במקור והגשת דו"חות. על פי כתב האישום, מדובר בסכומים של מיליארדי שקלים: 180 מיליון ב-2009, כמיליארד ב-2010, 2.1 מיליארד ב-2011 ו-1.3 מיליארד ב-2012.

הפרקליטות מייחסת לתשעת הסוכנים, שתפקידם היה לגייס מהמרים ולהיות ערבים שלהם לחובות למנהלי האתר, השמטת הכנסות בסך של יותר מ-54 מיליון שקלים ושלל עבירות מס נוספות. איש הקש נאשם בכך שניסה להסוות את מקור הכסף ולהסתיר את זהות מנהלי האתר, ובכך סייע להם להתחמק מתשלום המסים.

אישום: 14 תושבי השרון ניהלו רשת הימורים ענקית באינטרנט Reviewed by on . 14 תושבים מהשרון, מקומות אחרים במרכז וחיפה ניהלו רשת הימורים על משחקי ספורט באינטרנט והעלימו מס בסך כולל של 4.6 מיליארד שקלים - כך טוענת הפרקליטות בכתב אישום שה 14 תושבים מהשרון, מקומות אחרים במרכז וחיפה ניהלו רשת הימורים על משחקי ספורט באינטרנט והעלימו מס בסך כולל של 4.6 מיליארד שקלים - כך טוענת הפרקליטות בכתב אישום שה Rating:

הגיבו