תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » גוגל מוציאה את הקניין הרוחני של ווייז מישראל – ותשלם לרשות המסים 800 מיליון שקלים
היכן מוצדק לנהוג עם חיוך על השפתיים? Waze

גוגל מוציאה את הקניין הרוחני של ווייז מישראל – ותשלם לרשות המסים 800 מיליון שקלים

ענקית הרשת רשמה את הוצאות העסקה כקניין רוחני ולפי החוקים בישראל, עומד המס על עסקה זו על 25% ממנה ● גם המדען הראשי ירוויח מכך ויקבל מגוגל שלושה מיליון דולר – פי שלושה מהסכום שהשקיע בווייז

מאת 13 בינואר 2014, 10:41 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) תשלם לרשות המסים 800 מיליון שקלים בעקבות רצונה להוציא את הקניין הרוחני של ווייז (Waze) הישראלית אל מחוץ לגבולות המדינה, לאחר שרכשה אותה בשנה שעברה.

ענקית הרשת רשמה את הוצאות העסקה כקניין רוחני ולפי החוקים בישראל, עומד המס בגין עסקה זו על 25% ממנה.

המדען הראשי במשרד הכלכלה, שתמך בווייז בתחילת דרכה במיליון דולר, ירוויח אף הוא מהוצאת הקניין הרוחני שלה מישראל, לאחר שגוגל תשלם לו שלושה מיליון דולר.

גוגל רכשה את החברה, שמפתחת את אפליקציית הניווט הפופולרית, בחודש יוני האחרון תמורת, בסופו של דבר, 966 מיליון דולר. בהסכם הרכישה צוין כי צוות הפיתוח של החברה הנרכשת יישאר בישראל בתקופה שלאחר ביצועה כעובדי החברה ולא כעובדי גוגל.

גוגל מוציאה את הקניין הרוחני של ווייז מישראל – ותשלם לרשות המסים 800 מיליון שקלים Reviewed by on . גוגל (Google) תשלם לרשות המסים 800 מיליון שקלים בעקבות רצונה להוציא את הקניין הרוחני של ווייז (Waze) הישראלית אל מחוץ לגבולות המדינה, לאחר שרכשה אותה בשנה שעברה גוגל (Google) תשלם לרשות המסים 800 מיליון שקלים בעקבות רצונה להוציא את הקניין הרוחני של ווייז (Waze) הישראלית אל מחוץ לגבולות המדינה, לאחר שרכשה אותה בשנה שעברה Rating:

הגיבו