תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » מיזם ישראלי ברשת: גיוס תרומות לארגונים באמצעות וידיאו צ'אט עם דמויות בולטות

מיזם ישראלי ברשת: גיוס תרומות לארגונים באמצעות וידיאו צ'אט עם דמויות בולטות

אהוד אולמרט, פרופ' דן אריאלי, פרופ' אלן דרשוביץ ואחרים ינהלו שיחות עם גולשים במסגרת המיזם של הסטארט-אפ Wizeo ● כדי להשתתף, על כל גולש לשלם לפחות דולר אחד, וההכנסות יועברו לארגון או לעמותה לבחירתה של הדמות

מאת 5 בנובמבר 2013, 10:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סטארט-אפ ישראלי חדש בשם Wizeo השיק פלטפורמה אינטרנטית לגיוס תרומות באמצעות וידיאו צ'אט בזמן אמת עם דמויות ציבוריות בולטות מרחבי העולם. כל גולש שיבקש להשתתף בשיחה ישלם סכום כראות עיניו, החל מדולר אחד. ההכנסות יועברו לעמותה או לארגון, לפי בחירתה של הדמות עימה מתנהלת השיחה. התרומה תהווה גם "כרטיס" הגרלה של שיחה אחד על אחד בת רבע שעה עם הדובר, במקרה שיתאפשר.

שיחת הבכורה, שתתקיים בסוף נובמבר, תהיה הרצאה שיישא פרופ' דן אריאלי, שיגייס תרומות לעמותת חינוך לפסגות. בהמשך ישתתפו במיזם, בין היתר, ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, שיקיים שיחה אחד על אחד ויגייס תרומות לעמותת עלה, טום סטנדאג', עורך אתר אקונומיסט (Economist), ופרופ' אלן דרשוביץ, משפטן ואיש פוליטי אמריקני, מחבר הספר "ישראל – כתב הגנה".

מיזם ישראלי ברשת: גיוס תרומות לארגונים באמצעות וידיאו צ'אט עם דמויות בולטות Reviewed by on . סטארט-אפ ישראלי חדש בשם Wizeo השיק פלטפורמה אינטרנטית לגיוס תרומות באמצעות וידיאו צ'אט בזמן אמת עם דמויות ציבוריות בולטות מרחבי העולם. כל גולש שיבקש להשתתף בשיח סטארט-אפ ישראלי חדש בשם Wizeo השיק פלטפורמה אינטרנטית לגיוס תרומות באמצעות וידיאו צ'אט בזמן אמת עם דמויות ציבוריות בולטות מרחבי העולם. כל גולש שיבקש להשתתף בשיח Rating:

הגיבו