תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » בזק סיימה לשדרג את קצב הגלישה לכמיליון לקוחות
רן גוראון, משנה למנכ"ל בזק. צילום: פלי הנמר

בזק סיימה לשדרג את קצב הגלישה לכמיליון לקוחות

החברה ביצעה את השדרוג שלדבריה, מעלה את קצב הגלישה הממוצע של הלקוחות מ-10 מגה-ביט ל-15 מגה-ביט ויותר ● רן גוראון, משנה למנכ"ל בזק, אמר ש-"באמצעות מהלך זה, בזק מבדלת את האינטרנט שלה מהיתר ומייצרת סטנדרט חדש לשוק כולו"

מאת 21 במרץ 2013, 10:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בזק סיימה לשדרג את קצב הגלישה לכמיליון לקוחות, עם סיומו של מהלך הנדסי-טכנולוגי שארך כחודש. לטענת החברה, מדובר במהלך השדרוג הגדול בישראל מאז ומעולם. השדרוג נעשה בחינם ובעקבותיו עתיד קצב הגלישה הממוצע של לקוחות בזק לעלות ב-50% – מ-10 מגה-ביט ל-15 מגה-ביט. עד כה, 63% מהלקוחות גלשו בקצב של 10 מגה ועתה, 85% מהלקוחות גולשים בקצב של 15 מגה ומעלה.

השדרוג בוצע בהתאם לקצב הגלישה הנוכחי של כל לקוח. לקוחות שגלשו בקצב של עד 4 מגה-ביט שודרגו אוטומטית ל-5 מגה-ביט ואילו לקוחות במסלולי 5-10 מגה-ביט שודרגו אוטומטית לקצב גלישה של 15 מגה-ביט.

רן גוראון, משנה למנכ"ל בזק, אמר ש-"באמצעות מהלך זה, בזק מבדלת את האינטרנט שלה מהיתר. אני מאמין שמהלך זה מייצר סטנדרט חדש לשוק כולו, ואנחנו שמחים על כך".

בזק סיימה לשדרג את קצב הגלישה לכמיליון לקוחות Reviewed by on . בזק סיימה לשדרג את קצב הגלישה לכמיליון לקוחות, עם סיומו של מהלך הנדסי-טכנולוגי שארך כחודש. לטענת החברה, מדובר במהלך השדרוג הגדול בישראל מאז ומעולם. השדרוג נעשה בזק סיימה לשדרג את קצב הגלישה לכמיליון לקוחות, עם סיומו של מהלך הנדסי-טכנולוגי שארך כחודש. לטענת החברה, מדובר במהלך השדרוג הגדול בישראל מאז ומעולם. השדרוג נעשה Rating:

הגיבו