תוכן פרסומי
ראשי » נושאים לבלוק הטאבים » אינטרנט » גוגל ערכה שינוי בחיפוש התמונות שיקשה על איתור של תמונות פורנוגרפיות
עיסוי אירוטי? זנות - לפי בית המשפט. צילום אילוסטרציה: אימג'בנק

גוגל ערכה שינוי בחיפוש התמונות שיקשה על איתור של תמונות פורנוגרפיות

המטרה, על פי החברה, היא להבטיח שרק מי שיחפשו במפורש אחר תמונות פורנוגרפיות יוכלו למצוא אותן ● בגוגל הסבירו, כי "איננו מצנזרים תוכן למבוגרים ואנחנו מבקשים להציג למשתמשים בדיוק את מה שהם מחפשים - מבלי להציג תמונות בעלות תוכן מיני מובהק, אלא אם מחפשים אחריהן במפורש"

מאת 13 בדצמבר 2012, 9:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) ערכה שינוי באלגוריתם של חיפוש התמונות, שנועד להקשות על איתור של תמונות פורנוגרפיות – בין אם מחפשים אחר תמונות כאלה ובין אם לאו. בחברה הסבירו, כי "איננו מצנזרים תוכן למבוגרים ואנחנו מבקשים להציג למשתמשים בדיוק את מה שהם מחפשים – מבלי להציג תמונות בעלות תוכן מיני מובהק, אלא אם מחפשים אחריהן במפורש".

עוד הסבירו בגוגל, כי "האלגוריתמים שלנו בוחרים את התוצאות הרלוונטיות ביותר עבור שאילתה נתונה. אם מחפשים אחר תוכן למבוגרים, אפשר למצוא אותו מבלי לשנות את הגדרת ברירת המחדל – אם מנסחים שאילתה מפורשת יותר, במידה שמילות המפתח אינן חד משמעיות. ההגדרות של חיפוש התמונות פועלות כעת באופן דומה לאלה של החיפוש באינטרנט".

במילים אחרות, גם אם מנגנון SafeSearch מנותק, עדיין סביר להניח שלא יימצאו תמונות פורנוגרפיות, אלא אם מחפשים אחריהן במפורש, כלומר – מוסיפים את מילת המפתח porn.

גוגל ערכה שינוי בחיפוש התמונות שיקשה על איתור של תמונות פורנוגרפיות Reviewed by on . גוגל (Google) ערכה שינוי באלגוריתם של חיפוש התמונות, שנועד להקשות על איתור של תמונות פורנוגרפיות - בין אם מחפשים אחר תמונות כאלה ובין אם לאו. בחברה הסבירו, כי " גוגל (Google) ערכה שינוי באלגוריתם של חיפוש התמונות, שנועד להקשות על איתור של תמונות פורנוגרפיות - בין אם מחפשים אחר תמונות כאלה ובין אם לאו. בחברה הסבירו, כי " Rating:

תגובות (1)

  • Avatar

    האח הגדול

    משהו אמר 'אח גדול'???

הגיבו