גאדג'Time: מחברת מחיקה לדור הענן – BIC Rocketbook

המחברת של BIC היא מוצר שעונה לדרישות הקיימות ושמירת הסביבה - במקרה של צריכת נייר על היערות - שכן ניתן לכתוב בה בפשטות כמו במחברת הרגילה, אך כשרוצים אפשר למחוק את הכתוב ואז להשתמש בה שוב ושוב בעצם

מונעת פגיעה בעצים. BIC Rocketbook. עיבוד ממחושב.

אם עד לפני שנתיים בערך הייתם מוציאים מפיכם את המילה 'קיימות' כנראה שלא רבים מסביבכם היו מבינים מה אתם רוצים. אבל מאז חלפו ימים רבים, ועם או בלי קשר לקורונה, המודעות לקיימות ומוצרים בני-קיימא עלתה פלאים. מספיק לקרוא את ההודעות האחרונות לעיתונות של יצרניות מחשוב רבות כדי להבין עד כמה עמוק המודעות לכך הגיעה.

מהמודעות הזו גם נולדה סדרת מוצרים שזכתה לכינוי Rocketbook, שהחלה כסטארט-אפ ונרכשה בסופו של דבר בידי ענקית הציוד המשרדי BIC. הסדרה הזו בעצם מציעה מעין מחברות שניתן להשתמש בהן מחדש. בעצם, לא מעין, אלא מחברות לכל דבר ועניין שכותבים בהן באופן מסורתי, וכשרוצים, פשוט מוחקים עם מטלית ייחודית וייעודית, והן מוכנות לשימוש חוזר.

הכתיבה היא באמצעות עט שגם היא ייחודית, PILOT FriXion, והחיבור המדויק לדור העכשווי היא שיש אפליקציה של החברה שמאפשרת לסרוק את הדפים ישירות אל שירות האחסון האהוב בענן – ומשם כבר אפשר לבצע פענוח, הוספת הערות וכדומה.

עכשיו באג החלה לייבא את המוצרים לארץ, ויש להם גדלים שונים ומחירים שונים. כשהיא הכי יקרה היא מחברת Flip בגודל A5, שעולה 159 שקלים. המארז כולל עט ומטלית.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים