תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » נשים ומחשבים: גילי טהורי רומנו, סמסונג נקסט
גילי טהורי רומנו, מנהלת צוות פיתוח, סמסונג נקסט

נשים ומחשבים: גילי טהורי רומנו, סמסונג נקסט

מדור מיוחד על נשים בתפקידים שונים בתעשייה: מי הן? מה הביא אותן לעולם הטכנולוגיה? והאם הן חושבות שיש בענף אפליה? ● הפעם: גילי טהורי רומנו, מנהלת צוות פיתוח בסמסונג נקסט

מאת 2 ביוני 2020, 13:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שם ותפקיד: גילי טהורי רומנו, מנהלת צוות פיתוח בסמסונג נקסט (Samsung Next).

ותק בתפקיד: 10 חודשים.

תפקידים קודמים: פיתוח וניהול צוותים בחברות מגוונות, בסטארט-אפים ובארגונים גדולים, בתחומים רבים, מסייבר ועד פיתוח אפליקציות. עבדתי בין השאר ב-אינטל (Intel) בקומיליון (Comilion) ובקומו (Como).

השכלה / שירות צבאי: תואר במדעי המחשב וניהול מאוניברסיטת תל אביב. בצבא שירתתי ביחידה הטכנולוגית של חיל מודיעין.

משפחה: נשואה פלוס אחת פלוס כלב.

מה הביא אותך לתחום הטכנולוגיה?

בגיל 12 אבא שלי לימד אותי לתכנת ב-VB, ומאז אני בתחום. רובוטיקה בתיכון, תכנות וניהול בצבא, ולאחר מכן תכנות בכמעט כל שפה אפשרית.

האם את חושבת שיש אפליה נגד נשים בתעשייה?

אני חושבת שהיום מבינים את החשיבות בגיוון כוח האדם ובשילוב נשים בפרט. אנחנו עוד לא נמצאים במצב של שווין מבחינה מספרית וגם לא מבחינת קידום, אבל לדעתי הסיבה היא לא רק בגלל אפליה בשלב ההעסקה. שילוב של יותר נשים בתעשייה צריך להתחיל הרבה קודם, בחינוך מהבית, בבית הספר וגם במודעות החברתית והתקשורתית, לעודד נשים ללמוד מקצועות ריאליים ולשלבן בתפקידים טכנולוגיים בצבא.

היום נשים עדיין נמנעות מלהיכנס לתחום מכל מיני סיבות, וזוהי אחריותנו, הנשים בתעשייה, לחשוף אותן לנושאים האלה ולהראות להן שזה אפשרי, וזהו תחום שיש בו הרבה פוטנציאל צמיחה לנשים.

האם נתקלת אישית באפליה נגדך בתעשייה על רקע היותך אישה?

לשמחתי לא נתקלתי. לכל מקום שהגעתי תמיד העריכו אותי על פי הביצועים שלי וההישגים.

 

נשים ומחשבים: גילי טהורי רומנו, סמסונג נקסט Reviewed by on . שם ותפקיד: גילי טהורי רומנו, מנהלת צוות פיתוח בסמסונג נקסט (Samsung Next). ותק בתפקיד: 10 חודשים. תפקידים קודמים: פיתוח וניהול צוותים בחברות מגוונות, בסטארט-אפי שם ותפקיד: גילי טהורי רומנו, מנהלת צוות פיתוח בסמסונג נקסט (Samsung Next). ותק בתפקיד: 10 חודשים. תפקידים קודמים: פיתוח וניהול צוותים בחברות מגוונות, בסטארט-אפי Rating: 0

הגיבו