תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » הכשרה ביטוח בחרה ב-GAIT לביצוע פרויקט מיקור חוץ מקיף הכולל סריקה של מאות אלפי דפים בחודש

תוכן שיווקי


הכשרה ביטוח בחרה ב-GAIT לביצוע פרויקט מיקור חוץ מקיף הכולל סריקה של מאות אלפי דפים בחודש

פורסם ב-10 באוקטובר 2010
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת GAIT נבחרה על ידי הכשרה ביטוח לביצוע מיקור חוץ של יחידת הסריקה והמיפתוח (indexing). הפרויקט כולל סריקה של מאות אלפי דפים בחודש, עבור היחידות השונות בהכשרה ביטוח.

במסגרת פרויקט מיקור החוץ מתכננת GAIT, בשיתוף עם הכשרה ביטוח, את תהליכי העבודה והנהלים ביחידה, את שיטות ודרכי הממשק עם עובדי החברה ואת המערך הפיזי המותאם לזרימת העבודה.

"ההחלטה לבצע מיקור חוץ של יחידת הסריקה והמיפתוח התקבלה כחלק מתהליך התייעלות שמטרתו להמשיך בשיפור רמת השירות החשובה, למחלקות המקצועיות, ולהעלאת שביעות הרצון של סוכני החברה ומבוטחיה", אמר שפר אבלסון, סמנכ"ל ומנהל מערכות מידע בהכשרה ביטוח.

"GAIT נבחרה לביצוע המשימה עקב ניסיונה הרב בתחום הסריקה ולאור היכרותה המעמיקה עם התחומים המקצועיים ותהליכי העבודה בחברות ביטוח", אמר גיל אלמליח, מנכ"ל GAIT. "אנו נספק מענה מקיף לאתגרים העומדים בפני יחידת הסריקה והמיפתוח על מנת לשרת את צרכי הכשרה ביטוח ולתמוך בה בהשגת יעדים עסקיים וטכנולוגיים".

פעילות מיקור החוץ מתבצעת על פי מודל תהליכי ושירותי שפיתחה חברת GAIT המתמקד בשילוב מיטבי של יחידת הסריקה בשרשרת הייצור ולמתן שירות איכותי ומקצועי ללקוחותיה. GAIT יישמה בעבר פתרונות דומים בבנק משכן וקרנית ופתרונות מגוונים אחרים ללקוחותיה.

הכשרה ביטוח בחרה ב-GAIT לביצוע פרויקט מיקור חוץ מקיף הכולל סריקה של מאות אלפי דפים בחודש Reviewed by on . חברת GAIT נבחרה על ידי הכשרה ביטוח לביצוע מיקור חוץ של יחידת הסריקה והמיפתוח (indexing). הפרויקט כולל סריקה של מאות אלפי דפים בחודש, עבור היחידות השונות בהכשרה חברת GAIT נבחרה על ידי הכשרה ביטוח לביצוע מיקור חוץ של יחידת הסריקה והמיפתוח (indexing). הפרויקט כולל סריקה של מאות אלפי דפים בחודש, עבור היחידות השונות בהכשרה Rating:

הגיבו