תוכן שיווקי

כיצד מנהלים את תחנות הקצה הארגוניות בעידן הפוסט קורונה?

ליאור לוי, מנכ"ל פרולוג'יק, מפיצת Ivanti בישראל: "בעידן שבו התחרות על העובדים היא גבוהה מתמיד, חשוב לארגונים לתמוך בדרישות העובדים לעבודה מהבית ובמגוון מכשירים, כולל אישיים ופרטיים"

18/05/2022 11:58
ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק.

אחד התחומים בעולמות תשתיות המחשוב שעלה וצמח בשנתיים מאז נכנסה לחיינו הקורונה הוא התחום של ניהול אחוד לתחנות הקצה הארגוניות –  תחום הקרוי באנגלית UEM – Unified Endpoint Management Software. כיום כבר ברור שסגנון העבודה ההיברידי, שיצר שילוב של עבודה מהמשרד ומהבית, יישאר עימנו גם בעידן הפוסט קורונה. לכך יש להוסיף את ההתגברות של טרנד ה-BYOD, שבמסגרתו עובדים משלבים בסביבת העבודה הארגונית מכשירים שבבעלותם. שני טרנדים אלו יצרו צורך במגזר הארגוני לניהול הדוק יותר מבעבר של תחנות הקצה הארגוניות.

זו הסיבה לגידול המהיר הצפוי של תחום זה, כך עולה מדו"ח של חברת המחקר Allied Market Research, המעריכה את היקף תחום ה-UEM העולמי בשנת 2020 על כ-3.39 מיליארד דולרים, וצפי לגידול בשנת 2030 ל-53.65 מיליארד דולרים. מדובר על גידול אקספוננציאלי בשיעור 31.7% מדי שנה במהלך העשור הנוכחי.

בתחום הזה יעסוק וובינר של החברות פרולוג'יק (Prologic) ו-Ivanti, שיתקיים וירטואלית ביום שלישי 24.5 בשעה 11:00, ואשר יעסוק באתגרי ניהול תחנות הקצה של המגזר הארגוני ובפתרונות שמציעה סוויטת הניהול ואבטחת המידע של תחנות הקצה Ivanti Endpoint Manager (ר"ת EPM).

ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק, מפיצת Ivanti בישראל, מהם האתגרים שעימם מתמודדים ארגונים בתחום ניהול ואבטחת תחנות הקצה?

"הדרישה של העובדים היא לעבוד מכל מקום, עם כל מכשיר, בין אם סופק על ידי הארגון או פרטי. בעידן שבו התחרות על העובדים היא גבוהה מתמיד, חשוב לארגונים לייצר גמישות מרבית ולהיות מסוגלים לתמוך בדרישות העובדים. מנגד, הארגון נדרש גם להתמודד עם אתגרים גדולים בכל הנוגע לאבטחת כל אותן תחנות קצה, ניהול מיטבי שלהן, ולספק תמונת מצב מלאה ובזמן אמת של הארגון בתחום".

כיצד הפתרון Ivanti Endpoint Manager מסייע לארגונים להתמודד עם האתגרים הללו?

"מדובר על פתרון מהמובילים בתעשייה: מערכת אחת אחודה, עם דשבורד אחד, שמאפשרת לנהל את כל תחנות הקצה מבוססות ה-client בארגון, המריצות מגוון רחב של מערכות הפעלה – Windows, macOS, Chrome OS, Linux, ועד מערכת ההפעלה Rapberry Pi OS לעולמות ה-IoT.

"למעשה, זו מערכת אחת שמכילה פונקציונליות רחבה, כולל: אוטומציה של תהליכי Provisioning, יכולות השתלטות מרחוק לפתרון בעיות בתחנת קצה, איתור מהיר של כלל תחנות הקצה ברשת הארגונית, יכולת הפצת אפליקציות וטלאי תוכנה למערכות הקצה, פריסת תוכנות בארגון, ועוד.

"עוד יתרון של פתרון Ivanti Endpoint Manager נוגע ביכולת של הפלטפורמה לבצע ניהול של הרשת הארגונית בסביבות מסווגות ה'סגורות' לרשת האינטרנט העולמית. מדובר על יתרון ברור הנוגע בסביבות צבאיות, ארגוני ביטחון, ותעשיות ביטחוניות – אך גם ארגונים אזרחיים רגישים שקיימות בהם סביבות 'סגורות' לעולם החיצון".

באירוע הווירטואלי ישתתפו – ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק, מפיצת Ivanti  בישראל; מארי לוין, מנהלת הפעילות של Ivanti בישראל; לירון פרבר, מנהל הטכנולוגיות בפרולוג'יק – שתציג לייב-דמו של פתרון Ivanti Endpoint Manager; וסיפור של לקוח ישראלי.

לרישום לאירוע הוירטואלי לחצו כאן.

אירועים קרובים