תוכן שיווקי

MITRE 2021: טרנד מיקרו היא המצטיינת בהגנה מתקיפות בלינוקס

04/05/2021 11:28
רונן עמיאל, Channel Manager, טרנד מיקרו. צילום: יח"צ

בתחרות MITRE שנערכה לאחרונה, קיבלה חברת טרנד מיקרו את הציון הגבוה ביותר בהגנה נגד תקיפות סייבר במערכת לינוקס – 100% חסימת התקפות. בנוסף, קיבלה החברה ציונים גבוהים בקטגוריית הנראוּת (visibility), המעניקה לארגונים יכולת אבחון ותגובה מהירים יותר למתקפה, ובתחום הגילוי המוקדם, הודות ליכולות ה"automated detection and response".

מתוך 29 חברות המתמחות בעולמות הסייבר והגנת המידע, טרנד מיקרו מככבת ברביע הימני העליון בקטגוריות ה-Telemetry וה-Visibility, כשהיא עוקפת אחרות, לרבות קראוד סטרייק, צ'ק פוינט, סייבריזן, איסט, סימנטק, מק'אפי ועוד.

טרנד מיקרו

טרנד מיקרו

לדברי רונן עמיאל, Channel Manager בחברה: "אנו שמחים לקחת חלק בהובלת התעשייה בתחרות בינ"ל זו, השנה השלישית ברציפות".

עמיאל הוסיף כי "בבחינה של פתרונות טרנד מיקרו אל מול ה-ATT&CK framework – בסיס נתונים אשר כולל את כל טכניקות התקיפה בהן השתמשו עד היום במתקפות סייבר ומתעדכן כל הזמן בטכניקות חדשות – כ-90% מסימולציות התקיפה בכל מבחן זוהו בשלב מוקדם של המתקפה ונחסמו, הודות למנוע ה-Behavior Monitoring המתקדם שלנו. פלטפורמת ה-Vision One שלנו מייעלת את יכולת ההגנה של ארגונים, מסייעת להם להתמודד ביעילות במהירות עם התוקפים, ומעניקה ויזיביליות מלאה לכל הווקטורים השונים בארגון: תחנות הקצה, מייל, הרשת הארגונית והשרתים, הן בענן והן המקומיים".

אירועים קרובים