תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » סיפור לקוח – אנבידיה

תוכן שיווקי


סטס קובלנקו, מנהל אבטחת המידע של אנבידיה. צילום: יח"צ

סיפור לקוח – אנבידיה

פורסם ב-3 במאי 2021
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אנבידיה נטוורקינג (NVIDIA Networking – מלאנוקס לשעבר), מפתחת שבבי עיבוד ורכיבי תקשורת חכמים למרכזי נתונים באמצעות יותר מ-2,400 עובדים בשבעה מרכזים שונים ברחבי ישראל.

עם סיום שנת השימוש הראשונה בפלטפורמת ארמיס, גיל ליסוביץ, מנהל פיתוח עסקי בארמיס, ראיין את סטס קובלנקו, מנהל אבטחת המידע של הארגון על מנת שישתף בחוויית השימוש שלו בפלטפורמה.

גיל ליסוביץ, מנהל פיתוח עסקי, ארמיס. צילום: חן גלילי

גיל ליסוביץ, מנהל פיתוח עסקי, ארמיס. צילום: חן גלילי

מה הייתה המוטיבציה למגעים הראשונים עם ארמיס?

כחלק מתהליכי השיפור המתמיד ב-NVIDIA רצינו לשפר את מערך האבטחה של התקני ה-IoT. חשוב להדגיש, שהתקני IoT הם מחשבים לכל דבר ועניין – יש להם יכולות עיבוד, תקשורת, זיכרון, מערכת הפעלה ועוד, ועל כן יש להתקנים אלו גם חולשות וסיכונים דומים למחשבים רגילים. על מנת לממש את מלוא פוטנציאל הפונקציונליות של התקנים אלו, לא ניתן למדר אותם באופן מלא מרשתות הארגון, בהן רשתות ה-IT וה-OT.

איך הייתה ההתרשמות של מקבלי ההחלטות משלב הפיילוט (POC)?

ההטמעה הפשוטה של ארמיס הפתיעה מאוד לטובה. ארמיס מאפשרים גמישות רבה בסוג הקולקטור שהיא מספקת עבור קבלת העתק תעבורת הרשת (פיזי או וירטואלי)/ כמו כן ביצענו אינטגרציות פשוטות ומהירות לתשתית הקיימת. ההתקנה עצמה ארכה שעות בודדות. כשבועיים לאחר ההתקנה הראשונית, ארמיס הגיעו להציג את הממצאים במערכת. זה היה הרגע שבו הבנו את אחד היתרונות הגדולים של ארמיס –  הערך המוסף אינו רק בגילוי והגנה של התקני IoT, אלא בהגנה על כלל הרשת. כחלק מיכולות האינטגרציה הרבות של ארמיס, אפשר לציין יכולת מעניינת שמשכה את תשומת ליבנו והיא האינטגרציה של ארמיס ל-Wi-Fi Controller. בזכות אינטגרציה זו מתאפשרת יכולת קבלת תמונה טובה של הטווח האווירי של הארגון שלנו, זיהוי נקודות גישה חדשות שנפתחות, ראייה של מכשירים עם יכולת ממשק Wireless שטרם התחברו לרשת ויכולות נוספות דומות.

בתום שנה של שימוש בפלטפורמה של ארמיס, מהו הערך העיקרי שארמיס מספקת לארגון שלכם?

ארמיס הינה פלטפורמה הוליסטית, שנותנת פתרון לכלל הרשת של הארגון. לא מדובר על פתרון נישה לאיים שונים בתוך הרשת שלנו, אלא פתרון שלם עבור IT, OT, מכשירים לא מנוהלים ומנוהלים, רשת פיזית ו-Wi-Fi. אנחנו רואים ערך רב במערכת, שהיא למעשה פלטפורמה רחבה ולא מוצר נישה צר. מעבר לכך, זיהינו גמישות גדולה ביכולות האינטגרציה של המוצר, כאשר מתאפשר לבחור את האינטגרציות הרלוונטיות לכל אתר פיזי שלנו לצורך קבלת ערך מירבי. בסופו של דבר, ארמיס מאפשרת לנו להשיג את מטרת העל והיא הורדת הסיכון לארגון.

האם תרצה להעביר מסר לאנשי אבטחת המידע בארגונים אחרים?

בכל התחזיות כמות ההתקנים השונים, ובעיקר הלא מנוהלים, תלך ותגדל באופן משמעותי בשנים הקרובות. לדעתי יש חשיבות רבה להתייחס לאיום הנוצר משינוי זה, ועדיף מוקדם ממאוחר. מניסיוננו, קיימת גם העדפה ברורה לפלטפורמות הוליסטיות, המכסות אזורים נרחבים ברשת, לעומת פתרונות נישה, הנותנים פתרון נקודתי.

קצת על ארמיס: ארמיס הינה חברה ישראלית שהוקמה בשנת 2015 על ידי יוצאי יחידות מודיעין מובחרות של צה״ל. לאור ההשקעה האסטרטגית האחרונה של חברת ברוקפילד, ערכה הנוכחי של החברה מוערך בשני מיליארד דולר.

ארמיס הינה פלטפורמה פאסיבית ו-Agentless, המאפשרת למשתמשים לקבל תמונה ברורה ועמוקה של כלל הנכסים הדיגיטליים של החברה, החולשות והסיכונים שהם מהווים ברשת וכן להתריע על התנהגות חריגה של אותם התקנים. ארמיס נותנת את המענה המלא לכלל הוורטיקלים, בהם: IT, OT, מדיקל, קמעונאות, פיננסים וכו׳. ארמיס הינה פלטפורמה אינטגרטיבית קלה מאוד להטמעה ולשימוש ונותנת ערך מיידי לארגון.

 

סיפור לקוח – אנבידיה Reviewed by on . אנבידיה נטוורקינג (NVIDIA Networking - מלאנוקס לשעבר), מפתחת שבבי עיבוד ורכיבי תקשורת חכמים למרכזי נתונים באמצעות יותר מ-2,400 עובדים בשבעה מרכזים שונים ברחבי י אנבידיה נטוורקינג (NVIDIA Networking - מלאנוקס לשעבר), מפתחת שבבי עיבוד ורכיבי תקשורת חכמים למרכזי נתונים באמצעות יותר מ-2,400 עובדים בשבעה מרכזים שונים ברחבי י Rating: 0

הגיבו