תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » "אנו הכתובת לחברות המפתחות פתרונות אחסון עם פרוטוקול SMB"

תוכן שיווקי


חגית גלצר, Windows Program Manager, מיקרוסופט העולמית. צילום: יח"צ

"אנו הכתובת לחברות המפתחות פתרונות אחסון עם פרוטוקול SMB"

פורסם ב-13 בינואר 2020
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מאת: הילל יוסף

"אנו מציעים למפתחי פתרונות אחסון ושיתוף קבצים המשתמשים בפרוטוקול התקשורת SMB (ר"ת Server Message Block) להיפגש, להריץ בדיקות על ההטמעות שלהם, להתייעץ עם מהנדסי תמיכה, מפתחים ומהנדסי בדיקות של מיקרוסופט – ולשתף. השיתוף יביא להתייעלות בפיתוח ולקידומו, תוך שמירה על פרטיות וסודיות כמובן", כך אמרה חגית גלצר, Windows Program Manager, מיקרוסופט העולמית.

גלצר התראיינה לקראת כנס SMB3 Interoperability Lab. הכנס ייערך במלון שרתון תל-אביב, בימים 2-6 בפברואר 2020.

לדבריה, "לצד הכנס תיערך מעבדה אינטראופרבילית (שיתופית) של מיקרוסופט, אשר מיועדת לחברות המפתחות פתרונות אחסון עם פרוטוקול SMB. הכניסה לכנס ללא תשלום, והוא מיועד למי שנרשם למעבדה ומבצע בדיקות למוצר שלו. הכנס והמעבדה נערכים במסגרת SDC – כנס מפתחי האחסון של ארגון SNIA – Storage Networking Industry Association – ארגון גלובלי, בלא כוונת רווח, המפתח תקנים בעולם האחסון, ומקדם את התחום".

מפתחי אחסון בעבודה, ,SMB3 Interoperability Lab 2019. צילום: טום דוויי

מפתחי אחסון בעבודה, ,SMB3 Interoperability Lab 2019. צילום: טום דוויי

"אנו מקיימים את כנס SMB3 Interoperability Lab", אמרה גלצר, "זו הפעם השנייה בתל אביב, כחלק מאירועי האינטראופרביליות שאנו עורכים בעולם. בכנס שערכנו בארץ לפני שנה, סייענו למפתחי פתרונות אחסון לבצע בדיקות ולקדם את פיתוח הפתרונות שלהם".

חגית גלצר, Windows Program Manager, מיקרוסופט העולמית, בכנס בשנה שעברה. צילום: יח"צ

חגית גלצר, Windows Program Manager, מיקרוסופט העולמית, בכנס בשנה שעברה. צילום: יח"צ

"ההשתתפות בכנס", ציינה גלצר, "מניבה כמה יתרונות: המשתתפים, מפתחים הפועלים בעולם האחסון, יוכלו להריץ את הפתרון שלהם על גרסאות התוכנה החדשות ביותר של Windows Client and Server. הם יזכו לנטוורקינג ולמפגש עם מומחים בתחום האחסון' ויוכלו לקבל תמיכה טכנית ממהנדסי הפיתוח והתמיכה של מיקרוסופט, גם למוצרים בשלבי פיתוח ראשוניים". גלצר הוסיפה כי "המשתתפים יקבלו גישה למערכי בדיקה יעודיים לפרוטוקול התקשורת SMB' שיסייעו להם לגלות באגים ולכסות את כל תרחישי הפרוטוקול. זאת, לצד כניסה חופשית להרצאות ולארוחות של SDC, כנס המסגרת של ארגון SNIA".

גלצר ציינה כי "יתרון נוסף הוא ביכולת לשתף פעולה עם קהילת מפתחי פרוטוקול SMB, ליצור קשרים, לשאול שאלות ולהעשיר ידע בתחום".

חברת Visuality Systems, הממוקמת ביקנעם עילית, מתמחה במימוש ויישום גנרי (full stack) של פרוטוקול שיתוף הקבצים SMB לכלל מערכות ההפעלה והאפליקציות. לדברי אליעד כהן, סמנכ"ל הפיתוח בחברה שהשתתף בכנס הקודם, "במקביל לעבודה השוטפת עם מיקרוסופט לאורך השנה, שיתוף הידע הנצבר של השחקנים השונים בתעשייה, המתרחש בכנסי האינטראופרביליות, עוזר לנו להציב סטנדרטים חדשים בתעשייה מדי שנה ולהתמודד עם האתגרים המרכזיים בפיתוח פתרונות מבוססי פרוטוקול ה-SMB. האתגר הגדול ביותר הוא לפתח מוצר שיתאים לכמה שיותר תרחישי לקוחות, הן ברמת האינטגרציה (אפליקציות, IoT, NAS ו-Embedded) והן ברמת Scaling environment".

"הכנס הראשון, אותו ערכנו בשנה שעברה, היה הצלחה גדולה", סיכמה גלצר, "ואנו רוצים לשחזר את ההצלחה בכנס המתקרב, ואף מעבר לכך. קהל היעד הוא מפתחים בחברות האחסון המסורתיות, כמו גם סטארט-אפים הפועלים בעולם האחסון החדש". 

מתעניינים בתחום האחסון? מפתחים עם פרוטוקול SMB? הירשמו לכנס SMB3 Interoperability Lab Feb 2-6 2020, Tel Aviv.

"אנו הכתובת לחברות המפתחות פתרונות אחסון עם פרוטוקול SMB" Reviewed by on . מאת: הילל יוסף "אנו מציעים למפתחי פתרונות אחסון ושיתוף קבצים המשתמשים בפרוטוקול התקשורת SMB (ר"ת Server Message Block) להיפגש, להריץ בדיקות על ההטמעות שלהם, להת מאת: הילל יוסף "אנו מציעים למפתחי פתרונות אחסון ושיתוף קבצים המשתמשים בפרוטוקול התקשורת SMB (ר"ת Server Message Block) להיפגש, להריץ בדיקות על ההטמעות שלהם, להת Rating: 0

הגיבו