תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » צפו: כך נוצרה "עיר העתיד" בארצות הברית – בסיוע נוקיה

תוכן שיווקי


מהנדסי נוקיה מציגים את "עיר העתיד" - צ'טנוגה, טנסי, ארצות הברית. צילום מסך

צפו: כך נוצרה "עיר העתיד" בארצות הברית – בסיוע נוקיה

פורסם ב-6 באוקטובר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האינטרנט של הדברים (IoT) לא נוגע רק למהירות, יכולות מתקדמות או גמישות – מה שאנחנו רגילים לשמוע בהקשר למושג זה. האינטרנט של הדברים הוא גם הזדמנות וציפייה לאפשרויות חדשות.

דוגמה מצוינת לכך היא העיר צ'טנוגה במדינת טנסי שבארצות הברית. לפני יותר מ-40 שנים הכריזה עליה הסוכנות להגנת הסביבה של ארצות הברית כעיר הכי מלוכלכת באמריקה – מה שגרם, כמובן, לסבל לתושבים ולפגיעה בתדמיתה.

בשנים שלאחר מכן, העירייה ותושביה החליטו לעשות מעשה: הנהגת צ'טנוגה פעלה נמרצות לניקוי האוויר בעיר, החייתה את חזית הנהר שלה ובנתה מחדש את רשת הכוח שלה. בסיומו של התהליך היא השיקה, בשיתוף נוקיה, את רשת הפס הרחב המהירה ביותר לא רק בארצות הברית, אלא בחצי הכדור המערבי באופן כללי. הסרטון שלמטה ממחיש זאת היטב.

צפו: כך נוצרה "עיר העתיד" בארצות הברית – בסיוע נוקיה Reviewed by on . האינטרנט של הדברים (IoT) לא נוגע רק למהירות, יכולות מתקדמות או גמישות - מה שאנחנו רגילים לשמוע בהקשר למושג זה. האינטרנט של הדברים הוא גם הזדמנות וציפייה לאפשרוי האינטרנט של הדברים (IoT) לא נוגע רק למהירות, יכולות מתקדמות או גמישות - מה שאנחנו רגילים לשמוע בהקשר למושג זה. האינטרנט של הדברים הוא גם הזדמנות וציפייה לאפשרוי Rating: 0

הגיבו