תוכן שיווקי

"יכולות נראות הרשת והסייבר מובילות את הצמיחה של Ixia בשוק האנטרפרייז"

כך אמר גל אורן, מנהל פעילות Ixia ישראל ב-Keysight Technologies

03/07/2019 12:19
גל אורן, מנהל פעילות Ixia ישראל ב-Keysight Technologies. צילום: יח"צ

"כל בעיה ברשת הארגונית יכולה ליצור תקלה בקנה מידה משמעותי, שיפגע ביכולת ארגונים לבצע את משימותיהם. מהסיבה הזו, ארגונים נדרשים כיום לניטור מעמיק של המידע הארגוני ולשיפור יכולות השרידות של הרשת הארגונית", כך מתאר גל אורן, מנהל פעילות Ixia ישראל ב-Keysight Technologies, בראיון עמו.

"Ixia מובילה את עולמות נראות הרשת (Network Visibility) והגנת הסייבר (Cyber Security)", מציין אורן. ״אנחנו מביאים אסטרטגיה שלמה, שסוגרת נקודות תורפה ברשת הארגונית ומסייעת לארגונים ליהנות מרשת חסינה ויציבה – בכל סביבות התשתית. אנחנו בפירוש מפתחים ומספקים טכנולוגיה שמשפיעה בצורה ישירה על השורה התחתונה של לקוחותינו".

"פתרונות ה-In-Line וה-Out Of Band של Ixia", הוא מציין, "מאפשרים למנהלי התקשורת ואבטחת המידע בארגון לייצר נראות רשת מלאה וניטור מידע קריטי. פתרונות אלה מסייעים בנטרול תקיפות פוטנציאליות בקצבים גבוהים מאוד, כחלק ממערך נראות הרשת, כלי הניטור והגנת הסייבר הארגוניים״.

ארגונים מעבירים תכולות לענן ומייצרים סביבות היברידיות. איך אתם חווים את אתגרי הענן?
"הענן הוא מציאות. הגירה לענן ציבורי או פרטי יוצרת סביבות היברידיות מורכבות. סביבות אלה דורשות ניטור וניהול הדוקים מבעבר. פתרון ה-CloudLens שלנו מספק יכולות נראות אגנוסטיות ייחודיות לסביבה הפיזית, יחד עם סביבות הענן והתשתיות הווירטואליות הקיימים כיום. זאת, בזכות שיתופי הפעולה שלנו עם AWS, מיקרוסופט, גוגל, VMware ועוד. גם בתחום הבדיקות הצגנו השנה מספר פתרונות טכנולוגיים חדשניים, המאפשרים ביצוע בדיקות מורכבות בסביבות ענן".

Ixia היא מובילת שוק גם בעולמות הבדיקות. מהם הטרנדים שאתם מזהים בתחום זה?
"Ixia הנה היצרנית המובילה בעולם בתחומי בדיקות הרשת והאבטחה. כל יצרניות פתרונות האבטחה, התקשורת והרשת המובילות בעולם נסמכות על יכולות הבדיקה הייחודיות שלנו בשלבי התכנון והבדיקות של מוצרים מתקדמים, דוגמת: הדמיית תעבורת רשתות ענק, משתמשים, אפליקציות ואלפי סוגי תקיפות רשת. יותר ויותר ארגוני אנטרפרייז מאמצים את היכולות הייחודיות שלנו והחיבור שאנחנו מציעים בין תחום נראות הרשת לתחום הבדיקות".

"אספקט נוסף", מציין אורן, "נוגע בצורך של מנמ"רים, מנהלי אבטחת מידע ומנהלי תשתיות לבצע תהליכי הוכחת היתכנות (POC) מקצועיים והשוואה בין יכולות כלי אבטחה שונים. תהליך Vendor Selection כזה הינו משימה מורכבת, שצורכת כלים מקצועיים, זמן וידע רב. ביצוע סימולציות מורכבות והדמיה של אירועי זמן אמת קיצוניים ותרחישים עתידיים הנו אתגר מקצועי מורכב. באמצעות שימוש בפתרון ה-Breaking Point שלנו, תהליך בדיקות כזה יימשך שעות או ימים במקום חודשים, זאת תוך ביצוע בדיקות והדמיות שכלל אינו אפשרי במערכות אחרות".

אורן אומר כי "בנוסף, אנחנו חווים התעצמות משמעותית בשווקי ה-QA והמו"פ בישראל בתחום פתרונות הרשת והאבטחה. אנחנו רואים שמיטב היצרניות המובילות מבססות את פיתוחי העתיד שלהן על פתרונות הבדיקות של Ixia".

איך אתה רואה את הפעילות של Ixia בשוק המקומי?
"גדלנו בסדרי גודל משמעותיים לכל אורך ורוחב הפורטפוליו שלנו, בעולמות הבדיקות המתקדמים, פתרונות נראות רשת ואבטחת סייבר. הגדלנו את הנוכחות שלנו בקרב ארגוני הפיתוח הגדולים בישראל, ארגוני ממשלה, ביטחון, בנקאות, ביטוח, בריאות, היי-טק, תקשורת, יצרני פתרונות תקשורת והגנה, ועוד. הגדלנו את הצוות המקומי, כמו גם את רשת השותפים שלנו, המתמחים בהטמעת פתרונות קצה מורכבים".

אורן סיכם כי "Ixia פעילה בשוק הישראלי יותר מ-20 שנים, עם נוכחות משמעותית, היכרות עמוקה עם צרכי השוק, ושילוב עמוק של מגוון היכולות והייחודיות שלנו".

אירועים קרובים