תוכן שיווקי

קבוצת אמן מדווחת על גידול בהכנסות וברווח הנקי ברבעון הראשון

ההכנסות גדלו ב-23% בהכנסות והרווח הנקי - ב-17%

28/05/2019 12:06
בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן. צילום: יח"צ

קבוצת אמן, מהחברות המובילות בתחום הטכנולוגיה וה-IT, פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2019. הקבוצה רשמה צמיחת שיא של 23% בהכנסות ברבעון לעומת הרבעון המקביל אשתקד. עלייה זו מוסברת בין השאר בגידול מואץ בשירותי ה-IT ובמכירת מוצרי תוכנה לשוק הפיננסי ולמגזר הממשלתי, וכן מאיחוד הפעילות של Asperii, שהצטרפה לקבוצה בתחילת השנה ונחשבת לאחד השותפים המובילים בעולם לפתרונות Salesforce.

רווחיותה של אמן גדלה ב-17%, כאשר ההוצאות הגולמיות והתפעוליות עלו בקצב מואץ, עקב השקעותיה בשני פתרונות מובילים של הקבוצה: ניהול ידע – מוצר הדגל של KMS Lighthouse, שדורגה השנה על ידי גרטנר כמובילת שוק, ופתרונות הבלוקצ'יין של חברת LogChain בבעלות אמן.

שלוש הפעילויות המובילות בקצב הצמיחה בקבוצה הן חטיבת הדיגיטל וה-UX, איטרניטי, המובילה את השוק הישראלי בתחומי האנליזה וה-Big Data, ואינוקום, שנחשבת לאחת משלוש חברות הפצת מוצרי התוכנה הגדולות בישראל.

בעקבות פרסום התוצאות אמר בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן: "כפי שניתן לראות גם מתוצאות הקבוצה, אנחנו ממשיכים להשקיע בחדשנות ובפיתוח מערכי ידע, שתורמים להטמעת הפתרונות ללקוחות ומגבירים את רמת האמון וגידול הפעילות לכל רוחב הפעילות. אמן, שמעסיקה יותר מ-2,000 מומחי טכנולוגיה ותוכן, פועלת לטובת חדשנות טכנולוגית ועסקית ומוכיחה, זה למעלה משני עשורים, כי רק שילוב ביניהם יכול להעניק ללקוח ערך ממשי".

האירועים המשמעותיים שהובילה הקבוצה במהלך הרבעון

להלן פירוט כמה מהאירועים הללו: בתחילת השנה הודיעה, כאמור, קבוצת אמן על השקעה משמעותית ב-Asperii, המתמחה בניהול ואופטימיזציה של תהליכי עבודה דינמיים של Salesforce ונחשבת לשחקן משמעותי בעולם בתחום זה. השקעה זו היא חלק מהמגמה של אמן להרחיב את שירותיה בתחומי הענן ולהמשיך את צמיחתה המואצת מול השווקים בחו"ל.

הקבוצה עברה למתחמה החדש בקריית אריה בפתח תקווה, שייקרא בית אמן. המתחם כולל אבזור טכנולוגי ברמה הגבוהה ביותר עם מרפסת גג רחבה, חדרי ישיבות "לא פורמליים", פינות הירגעות, קפיטריות ואף חדרי משחק. המשרדים החדשים והמשודרגים של החברה נפתחו על מנת לתת מענה למצבת כוח האדם ההולכת וגדלה, להמשיך בפיתוח וחיזוק הטכנולוגיה של הקבוצה וליצור את הסינרגיה המתבקשת באמצעות החלל המשותף, שיאפשר למומחים מהחטיבות השונות לשתף פעולה באופן רציף.

LogChain השלימה פיילוט מוצלח נוסף למשלוח ימי בינלאומי על פלטפורמת הבלוקצ'יין של החברה, שמטפלת בכל ההיבטים של שרשרת האספקה באמצעות שטר מטען אלקטרוני (e-BL) ו-LC (ר"ת Letter of Credit).

סיטריקס ונוטניקס ישראל הכריזו על שיתוף פעולה באמצעות אינוקום, במטרה להציע, בראשונה בישראל, חבילת עבודה אחת הכוללת את תשתית נוטניקס ביחד עם רישוי סיטריקס, וזאת דרך אותו אינטגרטור ותחת אחריות ותמיכה כוללת.

אירועים קרובים