תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » ב-29 במאי: Google Cloud Summit – הכנס הגדול ביותר שקיימה גוגל בישראל

תוכן שיווקי


אלית בן בסט נוריאל, מנהלת פעילות השיווק של גוגל קלאוד בישראל ובמזרח-מרכז אירופה. צילום: תומר פולטין

לקראת כנס Google Cloud, ב-29 במאי בגני התערוכה בתל אביב

ב-29 במאי: Google Cloud Summit – הכנס הגדול ביותר שקיימה גוגל בישראל

בין הבכירים שישתתפו בכנס: אדם סליגמן, סגן נשיא בגוגל ומנהל הקשר עם קהילת המפתחים העולמית; פרופ' יוסי מטיאס, סגן נשיא להנדסה ומנהל מרכז המו"פ של גוגל בישראל; וברק רגב, מנכ"ל גוגל ישראל

פורסם ב-12 במאי 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הכנס הגדול ביותר של גוגל בישראל, Google Cloud Summit, יתקיים ביום ד', ה-29 במאי, בגני התערוכה בתל אביב, בהשתתפות מפתחים, אנשי מחשוב ודטה, ובכירי ארגוני אנטרפרייז וסטארט-אפים מקהיליית ההיי-טק המקומית. כנס Google Cloud Summit, המתקיים זו השנה החמישית בישראל, מרכז במקום אחד וביום אחד את המידע המקיף ביותר בנושא טכנולוגיות הדור הבא בענן. בצד הכנס תתקיים התערוכה הגדולה ביותר של גוגל בישראל עד כה, שבמסגרתה יוצגו הדגמות חיות והוכחת יכולות של מגוון טכנולוגיות החברה בענן.

אלית בן בסט נוריאל, מנהלת פעילות השיווק של Google Cloud בישראל ובמזרח-מרכז אירופה, אמרה כי "הענן הוא אחד מתחומי ההשקעה העיקריים של גוגל כיום, מפני שהוא מאפשר לחולל שינוי אמיתי בדרך עבודתם של מפתחים וביכולות של ארגונים מכל מגזרי השוק. לנו, ב-Google Cloud, יש מחויבות עמוקה וארוכת טווח להציע למפתחים ולארגונים את הפתרונות החדשניים ביותר ולספק להם ייעוץ ותמיכה. בכנס השנה, לצד החידושים הטכנולוגיים וההדגמות השונות שנציג, תינתן תשומת לב מיוחדת לקהילת המפתחים הישראלית וכן לארגונים גדולים, שיזכו למסלולי תוכן ייעודיים עבורם".

מי הבכירים שיגיעו לכנס?

בכנס ישתתפו מספר מנהלים בכירים בגוגל, ביניהם אדם סליגמן, סגן נשיא בחברה והאיש שמוביל ומנהל את הקשר המיוחד שלה עם קהילת המפתחים העולמית; פרופ' יוסי מטיאס, סגן נשיא להנדסה ומנהל מרכז המו"פ של גוגל בישראל; וברק רגב, מנכ"ל גוגל ישראל. בנוסף, תגיע לישראל נבחרת של מומחי פיתוח, ארכיטקטים, מהנדסים ומנהלי מוצר מגוגל, ביניהם דמויות מוכרות היטב לקהילת המפתחים בארץ ובחו"ל, כמו אפארנה סינהא, מנהלת קבוצת Anthos וקוברנטיס ב-Google Cloud; אפרובה דסאי, שמוביל את הפיתוח בתחומי ניתוח המידע ב-Google Cloud; אנה ברנברג; קייסי ווסט; רוברט סאקסבי ואחרים.

לאחר מליאת הפתיחה, בהובלת רגב, סליגמן ומטיאס, הכנס יציע ארבעה מסלולי תוכן בנושאים הבאים: מסלול Compute Modernization in Enterprise, שיתמקד באתגרי המחשוב של ארגונים גדולים ובפתרונות שגוגל פיתחה עבורם; מסלול Application Development, המיועד בעיקר לאנשי פיתוח; מסלול שיתמקד ב-Smart Analytics & Data Management; ומסלול רביעי, שיעסוק ב-Infrastructure Modernization.

בנוסף, ישתתפו בכנס פיטר סובוט, מהנדס בכיר בספוטיפיי, וג'ונתן פלואי, מדען נתונים בכיר ב-Booking.com, שיציגו את השימוש שעושות החברות הללו בטכנולוגיה שפיתחה Google Cloud על מנת לנתח כמויות עצומות של נתונים ולגבש המלצות אישיות שיתאימו לטעמם של הגולשים.

.

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
ב-29 במאי: Google Cloud Summit – הכנס הגדול ביותר שקיימה גוגל בישראל Reviewed by on . הכנס הגדול ביותר של גוגל בישראל, Google Cloud Summit, יתקיים ביום ד', ה-29 במאי, בגני התערוכה בתל אביב, בהשתתפות מפתחים, אנשי מחשוב ודטה, ובכירי ארגוני אנטרפריי הכנס הגדול ביותר של גוגל בישראל, Google Cloud Summit, יתקיים ביום ד', ה-29 במאי, בגני התערוכה בתל אביב, בהשתתפות מפתחים, אנשי מחשוב ודטה, ובכירי ארגוני אנטרפריי Rating: 0

הגיבו