תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » סייברארק דורגה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר בניהול גישה פריבילגית

תוכן שיווקי


סייברארק דורגה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר בניהול גישה פריבילגית

פורסם ב-6 בדצמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סייברארק הודיעה כי גרטנר דירגה אותה כמובילה בריבוע הקסם לתחום ניהול הגישה הפריבילגית – סולם דירוג שחברת המחקר מפרסמת בפעם הראשונה. סייברארק דורגה במקום הגבוה ביותר עבור רמת הביצועים שלה ועבור שלמות החזון.

לפי הדו"ח, "ניהול גישה פריבילגית הוא אחד מאמצעי הבקרה הקריטיים ביותר, במיוחד בסביבת המחשוב של ימינו, שמורכבותה הולכת וגדלה. החברות המובילות בניהול אבטחה וסיכונים חייבות להשתמש בכלי ניהול גישה פריבילגית, כחלק מאסטרטגיה ארוכת טווח של צמצום סיכונים מקיף".

סייברארק מספקת את הפתרון המקיף ביותר בתעשייה לאבטחת חשבונות פריבילגיים, הרשאות וסודות (Secrets) בכל מקום שבו הם עשויים להיות – בשרתי הארגון, בענן היברידי, בסביבות DevOps וגם בנקודות הקצה.

"מאז שיצרה את השוק של ניהול הגישה הפריבילגית, סייברארק לא נחה לרגע במימוש משימתה לחדש כל העת ולהוביל את התעשייה עם פתרונות המספקים שיפור משמעותי באבטחה, מצמצמים סיכונים ומגיעים לרמת שביעות רצון גבוהה מאוד בקרב לקוחות", אמרה מריאן בודניק, סמנכ"לית השיווק של סייברארק.

מה חושבים הלקוחות על הפתרון של סייברארק?

Peer Insights של גרטנר מתעד את חוויית הלקוחות באמצעות דירוגים של עמיתים ואנשי מחשוב ארגוני, שעוברים איסוף ואימות. להלן כמה מהביקורות הללו:

"המוצר סייע לנו לאבטח היבטים שארגונים נוטים להזניח. צוות הצלחת הלקוחות (ה-Customer success) מציב את סייברארק ואת מוצריה מעל לכל ספק אחר. מניסיוני עם ספקי אבטחת מידע אחרים, סייברארק נמצאת בליגה אחרת. היא מציעה איכות שונה לגמרי עם ליגה משלה", אמר מנהל אבטחת מידע וניהול סיכונים בתעשיית שירותי הבריאות. לחוות הדעת המלאה לחצו כאן.

"הפתרון של סייברארק מאחסן את הסיסמאות של אדמין הדומיין שלנו ועושה בהן רוטציה לפי הצורך. זהו כלי חיוני לביצוע 'טיהור' כחלק מתגובה לפריצה – תהליך שקורה במהירות רבה. ממשק המשתמש של גרסה 10 החדשה פשוט מעולה!", לדברי מנהל אבטחת מידע ראשי בתעשיית הייצור. לחוות הדעת המלאה לחצו כאן.

"סט חזק של פתרונות ממוקדי לקוח, בנוסף לחזון שלם לעתיד", ציין מנהל זהויות וגישה בתעשיית המדיה. לחוות הדעת המלאה לחצו כאן.

להורדת עותק של דו"ח ריבוע הקסם 2018 של גרטנר לניהול גישה פריבילגית לחצו כאן.

סייברארק דורגה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר בניהול גישה פריבילגית Reviewed by on . סייברארק הודיעה כי גרטנר דירגה אותה כמובילה בריבוע הקסם לתחום ניהול הגישה הפריבילגית - סולם דירוג שחברת המחקר מפרסמת בפעם הראשונה. סייברארק דורגה במקום הגבוה בי סייברארק הודיעה כי גרטנר דירגה אותה כמובילה בריבוע הקסם לתחום ניהול הגישה הפריבילגית - סולם דירוג שחברת המחקר מפרסמת בפעם הראשונה. סייברארק דורגה במקום הגבוה בי Rating: 0

הגיבו