תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » "האסטרטגיה של פתרונות טיבקו – קישוריות בין אנשים ומערכות"

תוכן שיווקי


נלסון פטרסק, סמנכ"ל הטכנולוגיה של טיבקו. צילום: יח"צ

"האסטרטגיה של פתרונות טיבקו – קישוריות בין אנשים ומערכות"

אמר נלסון פטרסק, סמנכ"ל הטכנולוגיה של טיבקו

פורסם ב-2 בדצמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קבוצת יעל, נציגתה של טיבקו בישראל, תקיים ב-4 בדצמבר את כנס הלקוחות של טיבקו בארץ. הכנס יתקיים במלון דניאל בהרצליה וישתתפו בו מומחי החברה מהארץ ומהעולם, שיעבירו הרצאות מרתקות בנושאים הטכנולוגיים המובילים כיום במגזר העסקי, כגון: אנליטיקה, ניהול API, מחשוב ענן, האינטרנט של הדברים ואינטגרציה.

לקראת הכנס, תפסנו לשיחה את נלסון פטרסק, סמנכ"ל הטכנולוגיה של טיבקו.

תוכל בבקשה לתאר את מפת הדרכים של טיבקו ל-2019?
"במהלך 2019 ואילך נמשיך לשפר את היכולות שלנו כפלטפורמה המובילה עבור עסקים דיגיטליים, ובעזרת היכולות של TIBCO Connected Intelligence Cloud נאפשר ללקוחות שלנו להגיב לאירועים.

האסטרטגיה שלנו היא לעזור לחברות לקשר בין הכל, לבסס יסודות לקבלת החלטות (מוּנַעי איֵרוּעִים) בזמן אמת ולהתמודד עם כמויות נתונים גדולות, באופן שיסייע בקבלת החלטות טובות וחכמות יותר בזמן שזקוקים להן ביותר – בזמן אמת.
נמשיך לחדש ולפתח את היכולות שלנו בתחומים אלה, בעוד אנחנו שוקלים רכישות שמשלימות את היצע המוצרים המגוון שלנו. נמשיך לספק פתרונות מקיפים, חדשניים ומוצלחים, תוך מתן דגש על התפתחות והסתגלות לעסקים הרעבים להצלחה בעידן הדיגיטלי המתפתח".

באילו תחומים טכנולוגיים מתמקדת החברה בימים אלה?
"טיבקו מוכרת כמובילה בתחומי האינטגרציה, ניהול ה-API והאנליטיקה, ומספקת יכולות אלה בכל מקום (כגון בענן, באינטרנט של הדברים, בקונטיינרים וב-Serverless).

בהתאם למנטרה שלנו, Interconnect Everything, ספטקרום האינטגרציה שלנו כולל הטמעות On premise, היברידיות ובענן, מקרב בין בינה מלאכותית, לימודי מכונה ואינטגרציה, ומפשט יצירת מיקרו-שירותים ו- APIs.

טיבקו מפשטת יצירת אפליקציות מונעות אירועים וחיבור בין מערכות בעזרת יכולות האינטגרציה שלה וההתמחות בניהול API, הבאות לידי ביטוי ב-APIs מוּנַעי איֵרוּעִים, APIs מסורתיים והטמעות FaaS/Serverless. בנוסף, טכנולוגיות האנליטיקה שלנו מספקות ויזואליזציה אינטואיטיבית, עיבוד נתונים בזמן אמת ויכולות חיזוי. אנחנו משתמשים בכל אלה כדי ליצור או להרחיב אפליקציות מפתח המשלבות קישוריות בזמן אמת, אירועים ו-APIs עם תובנות אנליטיות".

מהי האסטרטגיה של טיבקו לתמיכה ולהאצת דיגיטליזציה בקרב הלקוחות שלה?
"אין ספק שהחברות המצליחות ביותר כיום הן חברות עם בשלות דיגיטלית. כוחן בא מאינטגרציה בין אנשים, מערכות ומידע, ומהאינטליגנציה הרבודה שהן מצליחות להפיק מרמת האינטגרציה הגבוהה הזו. לא זו בלבד, חברות שרוצות ליטול חלק ביוזמות הטרנספורמציה הדיגיטלית של ימינו זקוקות ליכולות להטמיע את הטכנולוגיה שלהן בכל מקום ובכל דרך, וזאת האסטרטגיה שעומדת בבסיס הפתרונות של טיבקו. אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו להאיץ את הדיגיטליזציה שלהם בכך שאנחנו מאפשרים קבלת החלטות טובות יותר ונקיטת פעולה מהירה וחכמה יותר. באמצעות APIs ומערכות אנחנו מקשרים בין הכל, לוכדים נתונים בזמן אמת ומספקים את התובנות האנליטיות להן זקוקות חברות לשינוי דיגיטלי מוצלח".

האם השקתם באחרונה פתרונות או כלים חדשים?
"בכנס המשתמשים השנתי שלנו, TIBCO Now 2018, שמנו דגש על חדשנות בקצה. הכרזנו על מספר רב של יוזמות והרחבות ל- CIC (ר"ת TIBCO Connected Intelligence Cloud), שיותר ויותר רואים בו כאמצעי המהיר והקל ביותר לטרנספורמציה דיגיטלית. בשל יכולתו לספק את הכלים המאפשרים למשתמשים ליצור יכולות ושירותים חדשים וחדשניים, רבים מלקוחותינו רואים ב-CIC את נקודת הזינוק של האסטרטגיה הדיגיטלית שלהם, והבסיס לאקו-סיסטם המחבר בין APIs, אפליקציות, אנליטיקה ויזואלית ועוד.

אחד הכלים שבהם התמקדנו הוא ה-TIBCO Spotfire X – הגרסה העדכנית של כלי ה-BI שלנו. בעזרת יכולות חדשניות, הכלי מציג כעת נתונים בזמן אמת (סטרימינג) ונתונים היסטוריים באותה הסביבה, וכן בנינו חוויית משתמש מבוססת בינה מלאכותית פורצת דרך, שממזגת מספר מודולים ואינטראקציות מוּנַעות בינה מלאכותית, שמסתגלות להעדפות ולסגנון המשתמש הסופי. בשל השילוב של מנוע חיפוש נתונים עוצמתי עם חווית משתמש אינטואיטיבית של Spotfire X, קל עכשיו יותר מתמיד לרתום את הכוח של הבינה המלאכותית לשימוש ושילוב של המידע בכל החלטה, ולחשיפת תובנות נסתרות בין הנתונים.

תכנית נוספת שהשקנו היא TIBCO Labs, שנועדה לספק ללקוחות ולשותפים מנגנון להשתתפות פעילה בהיסטוריה של טיבקו. TIBCO Labs מאפשרת למשתתפים לשתף על ידי בנייה משותפת של פתרונות לבעיות מאתגרות, תצוגה מקדימה של יכולות טיבקו חדשות וגישה לטכנולוגיות מתפתחות בתחומים כגון בלוקצ'יין, בינה מלאכותית, לימודי מכונה, גרפים/מעבדים גרפיים ((GPUs ואינטרנט של הדברים. דבר זה מאפשר למשתמשים לקבל תובנות באשר לפעילויות החדשניות של טיבקו ובה בעת להשתתף בעיצוב פעילויות אלה בשנים הקרובות. פרויקטים שונים הוכרזו במסגרת TIBCO Labs, כולל יכולות הקשורות לבניית חוזי בלוקצ'יין חכמים, תבניות יישומי ענן ו-NLP. פרויקטים רבים ועבודה נוספת צפויים בתחומים אלה במהלך 2019 ואילך.

כלים ופתרונות רבים אחרים הוכרזו ב-TIBCO Now 2018, כולל תוצרים שמתמקדים בניהול API, כלי פיתוח קלים/קוד פתוח לבניית אפליקציות מבוססות FaaS ומיקרו-שירותים, עיבוד אירועים מבוססי ענן, וירטואליזציה של נתונים, הטמעת יישומי תוכנה כשירות (SaaS) ועוד. זו הייתה אחת השנים הגדולות ביותר שלנו, ועוד ידנו נטויה".

מה תוכל לומר על אימוץ טכנולוגיות טיבקו על ידי השוק הישראלי?
"בתור שחקן מרכזי בזירת החדשנות וההיי-טק, ישראל מציגה נוף משגשג בתחום הבינה המלאכותית שמשיק למגוון המוצרים האנליטיים בטיבקו.

ישראל גאה בעוצמתה הטכנולוגית וביכולתה לחדש, ועדיין יש פוטנציאל לצמיחה משמעותית. אנחנו רואים כאן הזדמנות, להיות חלק מהכוחות שמניעים חדשנות ודיגיטליזציה בישראל. במהלך השנים האחרונות, הציף את ישראל גל של פעילות וחדשנות בארגונים, וטיבקו נמצאת בעמדה מושלמת לחדש, לבנות ולמנף יתרונות תחרותיים חיוניים".

הקליקו כאן לרישום לכנס.

"האסטרטגיה של פתרונות טיבקו – קישוריות בין אנשים ומערכות" Reviewed by on . קבוצת יעל, נציגתה של טיבקו בישראל, תקיים ב-4 בדצמבר את כנס הלקוחות של טיבקו בארץ. הכנס יתקיים במלון דניאל בהרצליה וישתתפו בו מומחי החברה מהארץ ומהעולם, שיעבירו קבוצת יעל, נציגתה של טיבקו בישראל, תקיים ב-4 בדצמבר את כנס הלקוחות של טיבקו בארץ. הכנס יתקיים במלון דניאל בהרצליה וישתתפו בו מומחי החברה מהארץ ומהעולם, שיעבירו Rating: 0

הגיבו