תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » קרנליוס הקימה מטה בניו-יורק ותכשיר אלפי לוחמי סייבר בארה"ב

תוכן שיווקי


יוסי כהן-ארזי, מנכ"ל מרכז אימוני הסייבר קרנליוס. צילום: אסנת קרסננסקי

קרנליוס הקימה מטה בניו-יורק ותכשיר אלפי לוחמי סייבר בארה"ב

יוסי כהן ארזי, מייסד ומנכ"ל קרנליוס: "יש בארצות הברית מחסור של 350 אלף לוחמי סייבר והוא צפוי לגדול לחצי מיליון עד 2021"

פורסם ב-11 בנובמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קרנליוס, מהחברות הבולטות בישראל בתחום האימון, ההכשרה וההסמכה של לוחמי סייבר, הודיעה על הקמת KERNELiOS USA, שתוביל את כניסתה של החברה הישראלית לשוק אבטחת הסייבר האמריקני רב הפוטנציאל. כצעד ראשון חנכה החברה את מטה הפעילות החדש שלה בניו-יורק. בימים אלה חותמים בכירי קרנליוס על שורה של הסכמים עם שותפים עסקיים מקומיים, שעמם היא תציע את שירותיה המגוונים. תכנית הפעולה כוללת בנוסף פתיחת שני מרכזי אימון לוחמי סייבר נוספים במהלך 2019 – האחד בחוף המזרחי והאחר במערבי.

קרנליוס אימנה, הכשירה והסמיכה עד היום בישראל מאות לוחמי סייבר שהשתלבו בשורה של חברות מובילות, ביניהן צ'ק פוינט, בינת, אינטל, אמדוקס, בזק, מגדל, פלאפון, פרטנר, רפאל והבנק הבינלאומי, וכן בשורה של גופים ממשלתיים וגופי בטחון, ביניהם משרד החוץ, משרד ראש הממשלה ושירותי הביטחון.

יוסי כהן ארזי, מייסד ומנכ"ל קרנליוס, אמר כי "הכניסה לשוק אבטחת הסייבר האמריקני נועדה לממש את הידע המקצועי העשיר שצברה החברה בישראל ולפתח אותו עסקית בשוק ענק, שמשווע למומחים בתחום. על פי הערכות של Cybersecurity Ventures, הועסקו בארצות הברית ב-2017 כ-780 אלף מומחי סייבר ונרשם מחסור של 350 אלף מומחים. המחסור צפוי לצמוח לחצי מיליון עד 2021".

כהן ארזי הוסיף כי "במהלך הרבעון הקרוב נכשיר ונסמיך לוחמי סייבר עבור מספר חברות אמריקניות בהיקף משמעותי. בנוסף, אנחנו נערכים להתמודד במכרזים של הממשל הפדרלי ושל רשויות מוניציפליות ברחבי ארצות הברית בהיקף של אלפי מומחי סייבר, לאור העובדה שהם מתמודדים עם מתקפות חסרות תקדים מצד רוסיה, סין ומדינות נוספות. המחסור העצום בלוחמי סייבר והידע העשיר שלנו הם בבחינת הזדמנות עסקית גדולה שאנחנו חותרים לממש, והסימנים הראשונים מעידים כי היעד בהחלט ניתן להשגה".

13 סוגי קורסים והכשרות בתחום הסייבר

קרנליוס מציעה במרכז האימון המתקדם שלה בראשון לציון 13 סוגי קורסים והכשרות בתחום הסייבר ומעל מאות תרחישי סימולציה. בין הקורסים המוצעים: מיישם הגנה בסייבר (קורס בפיקוח ממשלתי), לוחם סייבר, "ציד" של פגיעויות באפליקציות ווב, תחקור מתקפות סייבר באמצעות פורנזיקה, ניתוח נוזקה (Malware Analysis), הכשרת מומחי בדיקות חדירה (Penetration Test) וקורס CHWAH (ר"תCertified Hands-On Web Application Hacker).

בוגרי קרנליוס זוכים לקבל הסמכה מעשית ונבחנים באמצעות סימולטור המקנה יכולות “ציד” פרו-אקטיביות לפני אירוע כשל וחקירתו בשלבי התהוותו. התמחות זו מאפשרת העמקה בתהליכי ההתהוות של איומי סייבר, ניתוח והבנת ההטרוגניות שלהם, ויצירת היכולת לתחקורם המעמיק.

קרנליוס, שמרכז הידע שלה ממוקד באופן בלעדי בתחום הסייבר, הוקמה על ידי יוסי כהן ארזי ואיתי לוי, שצברו ניסיון מסיבי בקשת רחבה של אתגרי סייבר והכשרות סייבר במסגרות דוגמת משרד החוץ, משרד ראש הממשלה ושירותי הביטחון. בין היתר, שימש כהן ארזי כאחראי על כל מערך הפיירוולים במשרד החוץ, שהתפרס על פני כ-120 נציגויות ברחבי העולם, ובמסגרת זו עסק בין השאר בהכשרת אנשי סייבר בארץ ובעולם. לוי, שעבד לצדו של כהן ארזי בתפקידי סייבר משמעותיים במשרד החוץ, צבר יותר מ-15 שנות ניסיון בהגנת סייבר במגזרים הממשלתי, הפיננסי והפרטי.

 

קרנליוס הקימה מטה בניו-יורק ותכשיר אלפי לוחמי סייבר בארה"ב Reviewed by on . קרנליוס, מהחברות הבולטות בישראל בתחום האימון, ההכשרה וההסמכה של לוחמי סייבר, הודיעה על הקמת KERNELiOS USA, שתוביל את כניסתה של החברה הישראלית לשוק אבטחת הסייבר קרנליוס, מהחברות הבולטות בישראל בתחום האימון, ההכשרה וההסמכה של לוחמי סייבר, הודיעה על הקמת KERNELiOS USA, שתוביל את כניסתה של החברה הישראלית לשוק אבטחת הסייבר Rating: 0

הגיבו