תוכן פרסומי
ראשי » תוכן שיווקי » פרולוג'יק תפיץ בלעדית בישראל את פתרונות IDERA לניהול בסיסי נתונים

תוכן שיווקי


ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק. צילום: דני שביט

פרולוג'יק תפיץ בלעדית בישראל את פתרונות IDERA לניהול בסיסי נתונים

פורסם ב-12 בספטמבר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת התוכנה IDERA Software, המתמחה בפיתוח ושיווק של פלטפורמה לניהול, ניטור, הגנה ופיתוח של בסיסי נתונים, הודיעה על מינוי פרולוג'יק למפיצה בלעדית של פתרונותיה בשוק הישראלי. ההודעה מגיעה בעקבות שיתוף פעולה מוצלח בין החברות בשנים האחרונות, במסגרתו שיווקה פרולוג'יק את פתרונות IDERA ופיתחה את השוק המקומי בהצלחה, ובסיומו של ביקור ומרתון פגישות במטה IDERA שקיים באחרונה ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק.

IDERA, שהמטה הגלובלי שלה נמצא באוסטין שבטקסס, הוקמה בשנת 2000 ועל לקוחותיה נמנים כ-50 אלף ארגונים מסביב לעולם, בהם ארגונים מתחומי הפיננסים, הקמעונות, הבריאות, הטכנולוגיה והממשלה. ב-2017 לבדה גייסה החברה כ-8,500 לקוחות אנטרפרייז חדשים. שוויה של פרולוג'יק נאמד לפני כשנה ביותר מ-1.1 מיליארד דולר – זאת במסגרת מהלך של רכישת מניות בחברה על ידי קרן ההשקעות הפרטית HGGC.

מהם הפתרונות שמציעה IDERA?

IDERA נחשבת מובילה את תחום הניהול והניטור של בסיס הנתונים SQL מבית מיקרוסופט, עם פתרונות הכוללים ניטור ביצועים, דיאגנוסטיקה, אופטימיזציה, גיבוי, Audit ואבטחת מידע. בנוסף, לחברה יכולות בתחום ניהול וניטור בסיסי הנתונים והתשתיות הפעילים בסביבות אורקל, Sybase של סאפ ו-DB2 של יבמ. כמו כן, IDERA פעילה בעולמות הניטור והניהול של בסיסי הנתונים מבוססי הקוד הפתוח דוגמת MySQL או NoSQL. אחד הדגשים ששמה החברה הוא בתחום של פיתוח ארכיטקטורת ניהול מידע ארגונית המותאמת לדרישות של רגולציית GDPR האירופית להגנה על הפרטיות.

עוד כוללת הפלטפורמה פתרונות לניהול וניטור של מערכות מחשוב הממוקמות בענן הציבורי – הן זה של AWS והן זה של מיקרוסופט (Azure), כמו גם ניהול של סביבת אפליקציות ארגוניות מבוססות סאפ ו-PeopleSoft.

בין הפתרונות המובילים של IDERA ניתן למנות את SQL Diagnostic Manager, המאפשר ניטור מלא מסביב לשעון לרמות הביצועים של סביבות ה-SQL הפיזיות, הווירטואליות ובענן; SQL Compliance Manager לניטור, בקרה של מידע רגיש, התראה על שימוש זדוני במידע ומחולל דו"חות אוטומטי ל-25 חובות רגולציה שונות; ו-ER/Studio Data Architect, המיועד למידול מידע, לתכנון ולבנייה של מאגרי נתונים.

IDERA הובילה בשנים האחרונות אסטרטגיה של רכישת חברות טכנולוגיה המשלימות את מגוון פתרונות החברה בעולמות של ניהול וניטור התשתיות ובסיסי הנתונים, ואשר שולבו בפלטפורמה שלה: Precise, שהתמחתה בעולמות של ניהול וניטור תשתיות ואפליקציות ארגוניות; Embarcadero, שהייתה פעילה בעולם של כלי פיתוח ומודרניזציה של אפליקציות ובסיסי נתונים; Sencha, שפעלה בעולמות פיתוח אפליקציות הווב; ועוד. הרכישה האחרונה, שאותה ביצעה לפני מספר חודשים, היא של Webyog, המפתחת כלים לאדמיניסטרציה וניהול בזמן אמת של בסיסי נתונים מבוססי קוד פתוח MySQL ו-Maria DB. על לקוחות Webyog נמנו ענקיות טכנולוגיה דוגמת אמזון, יבמ, Salesforce ,eBay ו-AT&T.

פרולוג'יק היא חברה מובילה בתחום תשתיות המחשוב, המספקת שירותי אינטגרציה, מיקור-חוץ ושירותי ייעוץ מתמחים (Professional Services). כמו כן, החברה מפעילה פעילות ייעודית, המתמחה בייצוג של חברות טכנולוגיה בינלאומיות בשוק המקומי.

היידי פאריס, מנכ"לית חטיבת כלי בסיסי נתונים ב-IDERA, ציינה כי "אנחנו שמחים על השותפות עם פרולוג'יק. אנחנו מחוייבים לשותפות הבינלאומיות שלנו כיום יותר מאשר בכל נקודת זמן בעבר. המומחיות ורשת הקשרים הענפה של פרולוג'יק תאפשר לנו להרחיב את הנגיעה שלנו בלקוחותינו בשוק הישראלי ולשרת אותם בצורה טובה יותר".

ליאור לוי, מנכ"ל ומייסד פרולוג'יק, ציין כי "בעידן הדיגיטל קיים צורך לספק זמינות ורציפות של מערכות המידע והמחשוב 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בליבן של המערכות הללו – תשתית או אפליקטיבית – נמצאים בסיסי הנתונים. פתרונות הניהול, הניטור והבקרה של IDERA מאפשרים לארגונים ניהול אפקטיבי של בסיסי הנתונים, מה שמסייע להם לעמוד באתגרי זמינות המערכות ורציפות פעולתן".

פרולוג'יק תפיץ בלעדית בישראל את פתרונות IDERA לניהול בסיסי נתונים Reviewed by on . חברת התוכנה IDERA Software, המתמחה בפיתוח ושיווק של פלטפורמה לניהול, ניטור, הגנה ופיתוח של בסיסי נתונים, הודיעה על מינוי פרולוג'יק למפיצה בלעדית של פתרונותיה בש חברת התוכנה IDERA Software, המתמחה בפיתוח ושיווק של פלטפורמה לניהול, ניטור, הגנה ופיתוח של בסיסי נתונים, הודיעה על מינוי פרולוג'יק למפיצה בלעדית של פתרונותיה בש Rating: 0

הגיבו