תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הקול הוא הכל: Dateling מוצאת אהבה באמצעות שיחות קוליות אנונימיות
כשהקול סקסי - הכל סקסי. Dateling

הקול הוא הכל: Dateling מוצאת אהבה באמצעות שיחות קוליות אנונימיות

האפליקציה מאפשרת לבחור בני זוג מהמאגר, וברגע שיש התאמה - ניתנת להם האפשרות לשוחח ולהכיר אחד את השני ללא חשיפת פרטים מזהים

מאת 16 ביולי 2017, 10:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פיתוח ישראלי חדש בשוק אפליקציות הדייטינג: Dateling, אפליקציה המאפשרת להתקשר בצורה אנונימית לפרטנרים פוטנציאליים.

האפליקציה מאפשרת לבחור בני זוג מהמאגר וברגע שיש התאמה (match) ניתנת להם האפשרות לשוחח ולהכיר אחד את השני ללא חשיפת פרטים מזהים.

המשתמשים מתחברים לאפליקציה באמצעות פרופיל הפייסבוק (Facebook) האישי שלהם. בהתאם להעדפותיהם, מוצגות בפניהם תמונות של משתמשות או משתמשים אחרים על מנת ליצור התאמה.

לאחר תהליך הסינון הראשוני מקבל המשתמש רשימה של המשתמשים או המשתמשות שאישרו גם אותו. במידה והוא מעוניין ליצור איתם קשר, בלחיצת כפתור הוא יכול להוציא שיחת טלפון מבוססת רשת אנונימית עם המשתמש או המשתמשת שהותאמו לו באפליקציה.

לחסוך מפחי נפש מיותרים

לאחר דקת שיחה, נחשפות התמונות של שני המשתמשים. האפליקציה פועלת בחינם למשך חמש דקות ביום, כשלאחר מכן, משתמשים המעוניינים להמשיך ולהשתמש בה יכולים לרכוש בנק דקות שיחה בהתאם לצורך.

מתן כהן, מפתח האפליקציה, אמר כי "רצינו לפתח מוצר שמצד אחד מאפשר לשמור על אנונימיות אך מצד שני אינו מציג את המשתמשים כאילו הם ב-"שוק בשר" שנותנות אפליקציות אחרות".

"היכרות באמצעות Dateling היא בטוחה יותר, חוסכת מפחי נפש מיותרים ומאפשרת חיבור אמיתי עם הצד השני לפני הדייט האמיתי שיבוא לאחר מכן".

האפליקציה זמינה להורדה ל-iPhone ולאנדרואיד כאן.

הקול הוא הכל: Dateling מוצאת אהבה באמצעות שיחות קוליות אנונימיות Reviewed by on . פיתוח ישראלי חדש בשוק אפליקציות הדייטינג: Dateling, אפליקציה המאפשרת להתקשר בצורה אנונימית לפרטנרים פוטנציאליים. האפליקציה מאפשרת לבחור בני זוג מהמאגר וברגע שיש פיתוח ישראלי חדש בשוק אפליקציות הדייטינג: Dateling, אפליקציה המאפשרת להתקשר בצורה אנונימית לפרטנרים פוטנציאליים. האפליקציה מאפשרת לבחור בני זוג מהמאגר וברגע שיש Rating: 0

הגיבו


!!!!