תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » "הענן מאפשר להגיב מהר לשינויים ולדרישות העסקיות בארגון"
יניב סאיירס, Application Delivery Management CTO, ב-HPE ישראל. צילום: יח"צ

"הענן מאפשר להגיב מהר לשינויים ולדרישות העסקיות בארגון"

"הענן מאפשר לנו גמישות בתשתיות השונות שאנו זקוקים להן, והפריסה הגיאוגרפית מאפשרת לנו לספק שירותים באיכות גבוהה ללקוחותינו ברחבי העולם", כך אמרו אמיר ארמה, Cloud CTO, ויניב סאיירס, Application Delivery Management CTO - שניהם ב-HPE ישראל

מאת 31 באוגוסט 2017, 14:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"אנו צריכים להגיב מהר לשינויים ולדרישות של ההיבטים העסקיים בארגונים ביזנס, ואנו משיגים זאת דרך מחשוב הענן", כך אמרו אמיר ארמה, Cloud CTO, ויניב סאיירס, Application Delivery Management CTO – שניהם ב-HPE ישראל.

השניים התראיינו בעקבות כנס AWS Summit Tel Aviv, שנערך באחרונה. הכנס, בהפקת אנשים ומחשבים, התקיים בגני התערוכה בתל אביב, עם יותר מ-3,000 משתתפים – מפתחים, חברות סטארט-אפ, ארגונים, גופים ממשלתיים ושותפיה העסקיים של AWS.

השניים תיארו את ארכיטקטורת הענן שלהם: "ארכיטקטורת הענן שלנו מסתמכת על ריבוי ה-Availability Zones של ענן AWS, כאשר אנחנו דואגים להיות פרושים בכמה Availability Zones בו זמנית. זאת, לצורך השגה של שרידות מירבית".

"אנו דואגים לבצע הדמיות של ארכיטקטורת הייצור של הלקוחות הארגוניים על גבי ענן AWS", ציינו ארמה וסאיירס, "ובדרך זו דואגים למינימום תקלות בסביבות ה-IT של הלקוח".

לספק שירותים באיכות גבוהה

לדבריהם, "הארכיטקטורה נתמכת במעטפת של שכבת אבטחה, אשר משרתת את כל המוצרים של הלקוחות הארגוניים השונים. יצירת מעטפת האבטחה עבור המוצרים השונים, מאפשרת לקבוצות הפיתוח להתמקד בפיתוח המוצר בצורה יעילה ומהירה יותר".

הענן של AWS, אמרו ארמה וסאיירס, "נותן לנו את הגמישות לספק בצורה מהירה את התשתיות לשירותים שאנו מספקים ללקוחותינו".

כך לדוגמה, ציינו, "השירות של StormRunner Load מאפשר לבצע בדיקת עומסים של יישומים על ידי סימולציה של משתמשי קצה. בעזרת יכולות המחשוב הגמיש של AWS והתפוצה שלו, אנו מסוגלים לייצר סימולציה של עד מיליוני משתמשים במקביל, וזאת, ממקומות שונים ברחבי העולם".

"שירות נוסף שאנו מספקים, מאפשר בדיקות פונקציונליות וביצועים של יישומי מובייל. על מנת לבדוק את היישום על כל סוגי מכשירי המובייל השונים, אנחנו משתמשים ב-AWS Device Farm".

התועלות של הענן, סיכמו השניים, "נובעות מכך שכיוון שאנו צריכים להגיב מהר לשינויים ולדרישות של הביזנס. ניתן להשיג זאת דרך הענן".

"הענן מאפשר לנו גמישות בתשתיות השונות שאנו זקוקים להן, בין אם אלה יכולות מחשוב, אחסון או מכשירי קצה, לדוגמה. כמו כן, הפריסה הגיאוגרפית מאפשרת לנו לספק שירותים באיכות גבוהה ללקוחותינו ברחבי העולם".

"הענן מאפשר להגיב מהר לשינויים ולדרישות העסקיות בארגון" Reviewed by on . "אנו צריכים להגיב מהר לשינויים ולדרישות של ההיבטים העסקיים בארגונים ביזנס, ואנו משיגים זאת דרך מחשוב הענן", כך אמרו אמיר ארמה, Cloud CTO, ויניב סאיירס, Applicat "אנו צריכים להגיב מהר לשינויים ולדרישות של ההיבטים העסקיים בארגונים ביזנס, ואנו משיגים זאת דרך מחשוב הענן", כך אמרו אמיר ארמה, Cloud CTO, ויניב סאיירס, Applicat Rating: 0

הגיבו


!!!!