תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » משמחים את מייקל דל

דיילי ציפי


משמחים את מייקל דל

מאת 15 באפריל 2018, 12:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אירוע השותפים השנתי של Dell-EMC אירח באחרונה במתחם קסטיאל בתל אביב כ-100 בכירים מחברות שירותים והפצה, המהווים שותפים עסקיים של החברה בישראל.

אניה מונראד, שכמנהלת אזור מרכז אירופה אחראית על 27 מדינות, בהן ישראל, ציינה על הבמה שישראל היא אחד השווקים הצומחים ביותר עבור החברה העולמית. "יש אצלכם חדשנות יוצאת דופן ותשוקה לאמץ טכנולוגיות מתקדמות, וזה משמח אותי וכמובן את מייקל דל", אמרה.

מונראד בעלת השורשים היהודיים, שמתגוררת בדנמרק, מגיעה לישראל כמה פעמים בשנה כדי "לתפוס שתי ציפורים במכה" – לבקר בסניף המקומי וגם לפגוש את משפחתה.

את האירוע הנחה כדורסלן העבר לייזי גורדון, שהשווה את השותפות העסקית לשותפות בחיי הנישואים והפתיע כאשר פצח בשיר אהבה שכתב והלחין לאשתו.

ליאור פוני, מנכ"ל Dell EMC ישראל, ולימור גולדשטיין, מנהלת שותפים והפצה בחברה, חילקו פרסים לשותפים המצטיינים ל-2017.

פוני ציין שבתום שנה ראשונה ומאתגרת למיזוג בין החברות, אפשר לומר בביטחון מלא כי לאור צמיחה שנתית דו ספרתית בהכנסות, שהינה יותר מהצמיחה בשוק – מדובר בסיפור הצלחה.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

מימין: אניה מונראד, מנהלת אזור מרכז אירופה ב-Dell-EMC; לימור גולדשטיין, מנהלת שותפים והפצה בחברה; לייזי גורדון; וליאור פוני, מנכ"ל Dell-EMC ישראל. צילום: ניב קנטור

מימין: אניה מונראד, מנהלת אזור מרכז אירופה ב-Dell-EMC; לימור גולדשטיין, מנהלת שותפים והפצה בחברה; לייזי גורדון; וליאור פוני, מנכ"ל Dell-EMC ישראל. צילום: ניב קנטור

משמחים את מייקל דל Reviewed by on . אירוע השותפים השנתי של Dell-EMC אירח באחרונה במתחם קסטיאל בתל אביב כ-100 בכירים מחברות שירותים והפצה, המהווים שותפים עסקיים של החברה בישראל. אניה מונראד, שכמנהל אירוע השותפים השנתי של Dell-EMC אירח באחרונה במתחם קסטיאל בתל אביב כ-100 בכירים מחברות שירותים והפצה, המהווים שותפים עסקיים של החברה בישראל. אניה מונראד, שכמנהל Rating: 0

הגיבו


!!!!