ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » מילגם תשווק את המערכת של Tmate במגזר המוניציפאלי בישראל
מימין: רון הייבלום ואיתי אורן, מייסדי Tmate. צילום: Onh

מילגם תשווק את המערכת של Tmate במגזר המוניציפאלי בישראל

מדובר במערכת לניהול והשכרת מתקנים - ממגרשי ספורט ומתנ"סים ועד לבתי ספר ● היא מאפשרת שליטה ובקרה על שעות המתקן, ניהול חוגים וניהול שעות עובדים

מאת 19 במרץ 2017, 11:59 א+ / א- הדפסה הדפסה

מילגם תשווק ותפיץ באופן בלעדי במגזר המוניציפאלי בישראל את המערכת של הסטארט-אפ Tmate מבית Onh.

Tmate היא מערכת לניהול והשכרת מתקנים. בליבה של המערכת יש פלטפורמת לוח זמנים חכמה, שתכליתה למקסם את תפוסת המתקנים והנגשתם לציבור. היא מיועדת לכל בעלי המתקנים – ממנהלי מגרשי ספורט ומתנ״סים ועד למנהלי בתי ספר ומאפשרת שליטה ובקרה על שעות המתקן, ניהול חוגים וניהול שעות עובדים. במערכת מנוהלים כיום כ-300 מתקני ספורט בפיילוטים במספר רשויות.

טומי דויטש, המשמש כמנהל תחום ערים חכמות במילגם, אמר כי "הפתרון עונה על צורך אמיתי – הן עבור הרשויות והן עבור התושבים. יש בו ערך מוסף ברור על פני המצב הקיים כיום ובכך הוא תואם לאסטרטגיה של מילגם בתחום הערים החכמות".

אשר גליקמן, מנהל השיווק של מטרופולי-נט, שיוביל את שיווק המערכת, ציין שהיא "משתלבת בסל המוצרים והמערכות השונות שהחברה מספקת לגופים במגזר המוניציפאלי".

רון הייבלום ואיתי אורן, מייסדי Tmate, אמרו שבחרו במילגם "בשל היכרותה העמוקה עם השוק המוניציפאלי בישראל".

מילגם תשווק את המערכת של Tmate במגזר המוניציפאלי בישראל Reviewed by on . מילגם תשווק ותפיץ באופן בלעדי במגזר המוניציפאלי בישראל את המערכת של הסטארט-אפ Tmate מבית Onh. Tmate היא מערכת לניהול והשכרת מתקנים. בליבה של המערכת יש פלטפורמת מילגם תשווק ותפיץ באופן בלעדי במגזר המוניציפאלי בישראל את המערכת של הסטארט-אפ Tmate מבית Onh. Tmate היא מערכת לניהול והשכרת מתקנים. בליבה של המערכת יש פלטפורמת Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו