תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » מילגם תשווק את המערכת של Tmate במגזר המוניציפאלי בישראל
מימין: רון הייבלום ואיתי אורן, מייסדי Tmate. צילום: Onh

מילגם תשווק את המערכת של Tmate במגזר המוניציפאלי בישראל

מדובר במערכת לניהול והשכרת מתקנים - ממגרשי ספורט ומתנ"סים ועד לבתי ספר ● היא מאפשרת שליטה ובקרה על שעות המתקן, ניהול חוגים וניהול שעות עובדים

מאת 19 במרץ 2017, 11:59 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מילגם תשווק ותפיץ באופן בלעדי במגזר המוניציפאלי בישראל את המערכת של הסטארט-אפ Tmate מבית Onh.

Tmate היא מערכת לניהול והשכרת מתקנים. בליבה של המערכת יש פלטפורמת לוח זמנים חכמה, שתכליתה למקסם את תפוסת המתקנים והנגשתם לציבור. היא מיועדת לכל בעלי המתקנים – ממנהלי מגרשי ספורט ומתנ״סים ועד למנהלי בתי ספר ומאפשרת שליטה ובקרה על שעות המתקן, ניהול חוגים וניהול שעות עובדים. במערכת מנוהלים כיום כ-300 מתקני ספורט בפיילוטים במספר רשויות.

טומי דויטש, המשמש כמנהל תחום ערים חכמות במילגם, אמר כי "הפתרון עונה על צורך אמיתי – הן עבור הרשויות והן עבור התושבים. יש בו ערך מוסף ברור על פני המצב הקיים כיום ובכך הוא תואם לאסטרטגיה של מילגם בתחום הערים החכמות".

אשר גליקמן, מנהל השיווק של מטרופולי-נט, שיוביל את שיווק המערכת, ציין שהיא "משתלבת בסל המוצרים והמערכות השונות שהחברה מספקת לגופים במגזר המוניציפאלי".

רון הייבלום ואיתי אורן, מייסדי Tmate, אמרו שבחרו במילגם "בשל היכרותה העמוקה עם השוק המוניציפאלי בישראל".

מילגם תשווק את המערכת של Tmate במגזר המוניציפאלי בישראל Reviewed by on . מילגם תשווק ותפיץ באופן בלעדי במגזר המוניציפאלי בישראל את המערכת של הסטארט-אפ Tmate מבית Onh. Tmate היא מערכת לניהול והשכרת מתקנים. בליבה של המערכת יש פלטפורמת מילגם תשווק ותפיץ באופן בלעדי במגזר המוניציפאלי בישראל את המערכת של הסטארט-אפ Tmate מבית Onh. Tmate היא מערכת לניהול והשכרת מתקנים. בליבה של המערכת יש פלטפורמת Rating: 0

הגיבו


!!!!