ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » קבוצת ח.י. תפיץ את פתרונות ווסטרן דיגיטל בישראל
רון לביא, מנכ"ל ח.י. רכיבים. צילום: יח"צ

קבוצת ח.י. תפיץ את פתרונות ווסטרן דיגיטל בישראל

לדברי רון לביא, מנכ"ל ח.י. רכיבים, "בעולם החדש קיים צורך עולה וגובר למגוון רחב ככל הניתן של פתרונות אחסון" ● "הדרישה הזו נמצאת גם בארץ, אולי אפילו יותר מאשר במקומות אחרים, בגלל התעשייה הפורחת"

מאת 14 בפברואר 2017, 14:34 א+ / א- הדפסה הדפסה

קבוצת ח.י. העוסקת בייבוא והפצת מוצרי החשמל, IT, אלקטרוניקה ותקשורת, תפיץ מעתה באמצעות החברה הבת, ח.י. רכיבים, את מוצרי ווסטרן דיגיטל (Western digital), יצרנית ומפתחת פתרונות אחסון נתונים.

הייצוג החדש של ווסטרן דיגיטל מחזק את נוכחות קבוצת ח.י. בכל הסגמנטים הרלוונטים בשוק רכיבי ה-Storage החל משוק ה-IT והצרכן, דרך שוק ה-OEM וכלה בשוק האנטרפרייז. קבוצת ח.י. פועלת לקדם את הפורטפוליו המלא של ווסטרן דיגיטל בכל ערוצי ההפצה.

באחרונה השיקה ווסטרן דיגיטל דגמים חדשים בסדרת כונני SSD מסדרות WD Blue ו-WD Green, המציגים מהירויות גבוהות עבור תצורת SSD, ובמקביל צורכים פחות אנרגיה.

לדברי רון לביא, מנכ"ל ח.י. רכיבים, "בעולם החדש קיים צורך עולה וגובר למגוון רחב ככל ניתן של פתרונות אחסון. הדרישה הזו נמצאת גם בארץ, אולי אפילו יותר מאשר במקומות רבים אחרים בגלל תעשיית ההיי-טק המדהימה שיש כאן".

קבוצת ח.י. תפיץ את פתרונות ווסטרן דיגיטל בישראל Reviewed by on . קבוצת ח.י. העוסקת בייבוא והפצת מוצרי החשמל, IT, אלקטרוניקה ותקשורת, תפיץ מעתה באמצעות החברה הבת, ח.י. רכיבים, את מוצרי ווסטרן דיגיטל (Western digital), יצרנית ו קבוצת ח.י. העוסקת בייבוא והפצת מוצרי החשמל, IT, אלקטרוניקה ותקשורת, תפיץ מעתה באמצעות החברה הבת, ח.י. רכיבים, את מוצרי ווסטרן דיגיטל (Western digital), יצרנית ו Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו