ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » קבוצת זאפ תפיץ את מערכת אלגומייזר בישראל
אלגומייזר

קבוצת זאפ תפיץ את מערכת אלגומייזר בישראל

מערכת Ad Assistant הינה כלי "עשה זאת בעצמך" לפרסום במנועי חיפוש, המאפשר הפקת קמפיין פרסומי מלא בקליק אחד ● מתהליך בעל 16 שלבים - לכזה אוטומטי של שלושה שלבים קצרים

מאת 1 בפברואר 2017, 13:42 א+ / א- הדפסה הדפסה

קבוצת זאפ חתמה על הסכם עם אלגומייזר (Algomizer) המעניק לה רישיון שימוש והפצה בישראל במערכת של אלגומייזר בגרסת White Label.

במסגרת הרישיון, צוות עובדי קבוצת זאפ יציע ללקוחות זאפ לפרסם את עסקיהם במנוע החיפוש של גוגל (Google) על ידי רכישת קמפיין פרסומי שיבוצע באופן אוטומטי על ידי המערכת של אלגומייזר.

במסגרת ההסכם, יוצעו שירותי הקמפיינים האוטומטיים של אלגומייזר לאלפי לקוחות פוטנציאלים של קבוצת זאפ במודל Pay Per Call.

מערכת Ad Assistant, המשווקת כבר היום בארצות הברית, הינה כלי "עשה זאת בעצמך" לפרסום במנועי חיפוש, המאפשר הפקת קמפיין פרסומי מלא בקליק אחד, והופך תהליך ידני מורכב בעל 16 שלבים, לתהליך אוטומטי של שלושה שלבים קצרים.

המערכת שואבת מידע מאתר הלקוח באופן אוטומטי, מסווגת אותו, מפעילה אלגוריתמים הבונים באופן אוטומטי את כל החומרים השיווקיים הנדרשים להפקת קמפיין, ומזריקה את הקמפיין לרשת החיפוש והתוכן של גוגל.

קבוצת זאפ תפיץ את מערכת אלגומייזר בישראל Reviewed by on . קבוצת זאפ חתמה על הסכם עם אלגומייזר (Algomizer) המעניק לה רישיון שימוש והפצה בישראל במערכת של אלגומייזר בגרסת White Label. במסגרת הרישיון, צוות עובדי קבוצת זאפ קבוצת זאפ חתמה על הסכם עם אלגומייזר (Algomizer) המעניק לה רישיון שימוש והפצה בישראל במערכת של אלגומייזר בגרסת White Label. במסגרת הרישיון, צוות עובדי קבוצת זאפ Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו