ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » IFN תשווק את פתרונות הדיגיטל של פורמלי
מימין: מור סולטן, מייסד פורמלי, ומשה (צ'יקו) יבניאל, משנה למנכ"ל IFN

IFN תשווק את פתרונות הדיגיטל של פורמלי

החברה פיתחה מערכות טפסים חכמים, כחלק מתהליכי העבודה וניהול הידע בארגונים גדולים ובעסקים קטנים

מאת 7 בדצמבר 2016, 17:55 א+ / א- הדפסה הדפסה

IFN מקבוצת יעל תפיץ בישראל את פתרונותיה של פורמלי בתחום הדיגיטל בשוק המקומי.

פורמלי פיתחה מערכות טפסים חכמים, כחלק מתהליכי העבודה וניהול הידע בארגונים גדולים ובעסקים קטנים. על פי החברה, הפתרון מבטל את הצורך בשימוש בנייר, מייעל את עבודת הארגון, מקצר את זמני העבודה ומונע טעויות הנגרמות בשל מילוי שגוי של טפסים והסכמים.

טכנולוגיית חתימת כתב היד הדיגיטלית מאפשרת לכל ארגון לנהל מערכת שיווק ומכירה ללא נייר, כשערכת הכלים הנדרשת לסיום התהליך העסקי זמינה מכל מקום בעולם, בכל זמן ומכל מכשיר.

מור סולטן, מייסד פורמלי, אמר כי "במשך 17 שנים, צוות הפיתוח שלנו עובד על טכנולוגיה המאפשרת ניהול תהליכי עבודה מורכבים ופשוטים כאחד, באמצעות טפסים חכמים, שכוללים מיזוג נתונים חכם, שדות חובה, מעברים הכרחיים ולוגיקה עסקית. כל אלה בשילוב חתימת כתב יד אלקטרונית, מכל מקום בכל זמן ומכל מכשיר. שיתוף הפעולה יאפשר לשתי החברות להטמיע את הפתרונות הללו בקרב לקוחות נוספים בישראל".

משה (צ'יקו) יבניאל, משנה למנכ"ל IFN, ציין כי "המערכות של פורמלי שהוטמעו בשוק הפיננסים בישראל מהוות השלמה לסל הפתרונות שלנו. החדשנות והפריסה של פורמלי בשוק המקומי תחזק אותנו".

IFN תשווק את פתרונות הדיגיטל של פורמלי Reviewed by on . IFN מקבוצת יעל תפיץ בישראל את פתרונותיה של פורמלי בתחום הדיגיטל בשוק המקומי. פורמלי פיתחה מערכות טפסים חכמים, כחלק מתהליכי העבודה וניהול הידע בארגונים גדולים וב IFN מקבוצת יעל תפיץ בישראל את פתרונותיה של פורמלי בתחום הדיגיטל בשוק המקומי. פורמלי פיתחה מערכות טפסים חכמים, כחלק מתהליכי העבודה וניהול הידע בארגונים גדולים וב Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו