ראשי » הכנסים הקרובים » נבחר המשתתף ה-19 לנבחרת 2017 C3 Tough Mudder

תוכן שיווקי


אילן נימני, מנהל פעילות ורטיקה באזור רוסיה, מזרח אירופה וישראל. צילום: יח"צ

לקראת אירוע - 2017 C3 Tough Mudder, ימים שבת-ראשון 8-9 ביולי, אירלנד

נבחר המשתתף ה-19 לנבחרת 2017 C3 Tough Mudder

פורסם ב-20 במרץ 2017

אנשים ומחשבים, C3 וקבוצת אוטופונט (Autofont) בחרו את המשתתף ה-19 אשר ייקח חלק בנבחרת ה-Tough Mudder למען גיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים.

אילן נימני, מנהל פעילות ורטיקה (Vertica) באזור רוסיה, מזרח אירופה וישראל, נבחר כמשתתף ה-19 בנבחרת.

קבוצת אנשים ומחשבים ואלון כהן, מנכ"ל אוטופונט, הכריזו על קמפיין שני לגיוס תרומות למען "גדולים מהחיים". נבחרת מנכ"לים ומנמ"רים מקהילת ה-IT הישראלית תצא שוב לבצע את אתגר ה-Tough Mudder, והפעם בחודש יולי בדבלין שבאירלנד.

הנבחרת תרוץ 20 ק"מ בעליות וירידות בבוץ, תזחל, ותעבור 25 מכשולים מאתגרים ביניהם צלילה בקרח ומעבר דרך תילי חשמל. כל זאת, על מנת לאסוף תרומות לעמותת גדולים מהחיים, הפועלת למען ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם.

לדברי כהן, שיוביל שוב את הנבחרת לאתגר, "הנבחרת החלה את אימוניה בחודש ינואר 2017 ובמהלך חצי שנה תעבור אימוני ריצה ואימוני קרוספיט שיכשירו כל אחד ואחת מהמשתתפים, לעבור בהצלחה את האתגר. הנבחרת כבר משתלבת בפעילויות חברתיות למען הילדים החולים ומשפחותיהם ועסוקה בגיוס התרומות". כהן הוסיף ואמר כי "השנה ירוצו עם הנבחרת גם שני בוגרי גדולים מהחיים שניצחו את המחלה".

קצת פרטים אודות אילן נימני

תאר את תפקידך בחברה.
"מנהל פעילות ורטיקה באזור רוסיה, מזרח אירופה וישראל".

הישגים ופרויקטים משמעותיים בשנים האחרונות.
"שלושה ילדים מדהימים".

תארים אקדמאיים ותעודות הצטיינות אחרות?
"אבא".

זיקה לספורט? סוג פעילות? כמה פעמים בשבוע?
"ספורט מכל סוג שהוא".

תחביבים?
"הנאה".

מה יש לך להגיד על האתגר להשתתף ב-Tough Mudder למען ילדי גדולים מהחיים?
"הילדים הם העתיד של כולנו".

מה יגידו במשפחה?
"יתמכו מאוד".

מה עוד כדאי שנדע עלייך?
"עדיין לא החליט מה הוא רוצה לעשות כשיהיה גדול".

נותרו מקומות ספורים בנבחרת.

להגשת מועמדות לחצו כאן.

נבחר המשתתף ה-19 לנבחרת 2017 C3 Tough Mudder Reviewed by on . אנשים ומחשבים, C3 וקבוצת אוטופונט (Autofont) בחרו את המשתתף ה-19 אשר ייקח חלק בנבחרת ה-Tough Mudder למען גיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים. אילן נימני, מנהל פעיל אנשים ומחשבים, C3 וקבוצת אוטופונט (Autofont) בחרו את המשתתף ה-19 אשר ייקח חלק בנבחרת ה-Tough Mudder למען גיוס תרומות לעמותת גדולים מהחיים. אילן נימני, מנהל פעיל Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו