תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » יזמקו משיקה מערכת מבוססת ענן מבית Sanako לניהול וביצוע לימודי שפות מרחוק

תוכן שיווקי


לקראת אירוע - EDUTECH 2016, יום ב' 1 בפברואר, אווניו מרכז אירועים וקונגרסים, קרית שדה התעופה

יזמקו משיקה מערכת מבוססת ענן מבית Sanako לניהול וביצוע לימודי שפות מרחוק

פורסם ב-28 בינואר 2016
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יזמקו תשיק בכנס EDUTECH 2016, שיתקיים ביום ב', 1 בפברואר, את Sanako Anywhere, פתרון המאפשר לסטודנט או לתלמיד לתרגל לימודי שפה, שנלמדו בכיתת הלימוד, בעזרת טאבלט מכל מקום. המערכת מבוססת על שימוש בסביבת ענן פרטית, המאפשרת תרגול ולימוד בכל זמן, וממגוון מכשירי קצה, תוך שימוש במערכי לימוד השפה והתרגול המעשי. המערכת תומכת במגוון רחב של מכשירים ומערכות הפעלה: Chrome ,Windows, אנדרואיד, ו-Mac. המערכת ללימוד שפות מרחוק הינה הרחבה של פתרונות מבית Sanako, הנחשבת לחברה המובילה בעולם למעבדות ומערכות לימוד שפה, ואשר מיוצגת בישראל באופן בלעדי על ידי יזמקו.

יזמקו פועלת בשוק הישראלי מזה כ-40 שנים, והיא מספקת מגוון שירותים טכנולוגיים לעסקים, הכוללים פתרונות מיכון ומחשוב. מערך השירות של החברה מונה כ-120 אנשי מקצוע המטפלים ביותר מ-25 אלף מדפסות ומכונות צילום, מוקד שירות, תמיכת Help Desk, וטכנאים בפריסה ארצית. בנוסף החברה מפעילה בית תוכנה In House המאפשר לה לבצע פעילות R&D, התומכת בהתאמת הפתרונות לדרישות הספציפיות של לקוחותיה. כך לדוגמא, פיתחה יזמקו מערכת שליטה ובקרה ייחודית המאפשרת לשלוט על פתרונות המיכון הארגוניים. החברה מייצגת בישראל את פתרונות המיכון של Kyocera היפנית, בדגש על מדפסות ומכונות צילום ארגוניות. בתחום המחשוב יזמקו הינה שותפה עסקית של חברות טכנולוגיה מובילות, דוגמת: אינטל (Intel), מיקרוסופט (Microsoft), ויבמ (IBM).

יותר מ-50 אלף כיתות לימוד ומעבדות לשוניות

"יותר ויותר בתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות עושים היום שימוש במערכות למידה ממוחשבות המותקנות במעבדות לשוניות ייעודיות ללימודי שפה. המערכת החדשה אותה אנו משיקים, Sanako Anywhere, לוקחת את התחום צעד נוסף קדימה ומאפשרת למורים ולתלמידים לצאת מתחומי המעבדה הלשונית, ולהתקדם בתרגול מעשי של השפה מכל מקום ובכל זמן. ה-client של המערכת פועל במכשיר הקצה כאפליקציה, כאשר התפעול והשימוש במערכת הינם פשוטים וקלים לשימוש", מציין איל תמיר, מנהל חטיבת פתרונות מחשוב ביזמקו.

איל תמיר, מנהל חטיבת פתרונות מחשוב ביזמקו

איל תמיר, מנהל חטיבת פתרונות מחשוב ביזמקו

"מערכות לימוד השפה מבית Sanako הפינית, הנחשבת מובילה עולמית בתחום הטכנולוגיה החינוכית, נשענות על ניסיון והתמחות של חמישה עשורים", הוסיף תמיר. "יותר מ-50 אלף כיתות לימוד ומעבדות שפה, מ-70 מדינות, ובמגוון של גופי לימוד והוראה בחרו במערכות של Sanako. מערכות אלו מאפשרות למידה פעילה, השתתפות בסימולציות לימודיות קבוצתיות או פרטניות, וכל זאת תוך התקדמות בקצב האישי של כל תלמיד, ותוך ביצוע של הנחייה אישית בין המורה לתלמיד".

המערכת מספקת פתרונות מקיפים ללימוד שפות ברמות שונות, כולל טיפול ייחודי בתחום של אוצר מילים, הגיה נכונה ומבטא, דקדוק ומבנה תחבירי ועוד. המערכת מאפשרת למורה לחלק את חומרי הלמידה והתרגול בין רמות שונות של התקדמות, מעקב מורים אחרי ביצועי התלמידים בזמן אמת, ומתן מענה לשאלות בזמן אמת. כמו כן המערכת מאפשרת למרצים להפיץ מטלות, לאסוף אותן, קבלת ציונים, כולל ניתוח סטטיסטי של הציונים להשוואה בין הלומדים.

מערכות לימוד השפה של Sanako מוטמעות בישראל במשרד הביטחון, יחידות הדרכה צה"ליות, אוניברסיטאות, מכללות ועוד.

"כחברת אינטגרציה ושירותי מחשוב מנוהלים, יזמקו מספקת למערכות מבית Sanako מענה מקצה לקצה", סיכם תמיר. "ההיכרות שלנו עם המערכות היא עמוקה וארוכת שנים. היכולות שלנו כוללות את כל המעטפת מסביב לפתרון – כולל ההקמה, תחזוקה, שירות, תמיכה, מחשוב, ועוד. הדבר בעל משמעות גדולה במיוחד, שכן מדובר בתחום נישה שמצריך התמחות ייחודית, ויזמקו מספקת פתרון כולל המאפשר ללקוח להתמקד בפעילויות הלימודיות, ולהפיק מהמערכת את היתרונות הפדגוגיים שלה".

לפרטים נוספים לחצו כאן.

יזמקו משיקה מערכת מבוססת ענן מבית Sanako לניהול וביצוע לימודי שפות מרחוק Reviewed by on . יזמקו תשיק בכנס EDUTECH 2016, שיתקיים ביום ב', 1 בפברואר, את Sanako Anywhere, פתרון המאפשר לסטודנט או לתלמיד לתרגל לימודי שפה, שנלמדו בכיתת הלימוד, בעזרת טאבלט יזמקו תשיק בכנס EDUTECH 2016, שיתקיים ביום ב', 1 בפברואר, את Sanako Anywhere, פתרון המאפשר לסטודנט או לתלמיד לתרגל לימודי שפה, שנלמדו בכיתת הלימוד, בעזרת טאבלט Rating: 0

הגיבו