תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » גיזמוקס תשדרג את מערכות הליבה ברשות לחדשנות ב-3 מיליון שקלים
פסח גלאון, מנכ"ל גיזמוקס. צילום: יח"צ

גיזמוקס תשדרג את מערכות הליבה ברשות לחדשנות ב-3 מיליון שקלים

הטכנולוגיה של הסטארט-אפ הישראלי מאפשרת לארגונים להמיר אפליקציות ארגוניות מיושנות מסביבת Client/Server - לסביבות אינטרנט, ענן ומובייל

מאת 22 בפברואר 2018, 15:33 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת הסטארט-אפ הישראלית גיזמוקס (Gizmox) תשדרג את מערכות הליבה של רשות החדשנות. הפרויקט החל באחרונה ויסתיים עד סוף שנת 2018. היקפו הכספי של הפרויקט עומד על יותר משלושה מיליון שקלים.

הטכנולוגיה של הסטארט-אפ הישראלי, GizmoxTS, מבוססת על כמה פטנטים רשומים. היא מאפשרת לארגונים להמיר אפליקציות ארגוניות מיושנות מסביבת Client/Server – לסביבות אינטרנט, ענן ומובייל.

רשות החדשנות החליטה להסב את המערכת הקיימת שלה, מסביבת PowerBuilder לפלטפורמת ASP.NET MVC של מיקרוסופט (Microsoft), תוך שימור ידע רב שנים וחוקים עסקיים האצורים במערכת. זאת, לצד התאמתם לטכנולוגיות המתקדמות.

הטכנולוגיה של GizmoxTS מאפשרת את התאמתה של המערכת של רשות החדשנות לעולם הדיגיטלי המתקדם, וזאת, בלא צורך בלימוד פונקציונלי ובביצוע הנדסה לאחור (Reverse Engineering) של המערכת הקיימת. המשך פיתוח המערכת ובניית תהליכים חדשים, יאפשרו לרשות החדשנות להיפתח מול חברות טכנולוגיה העובדות מולה, כאשר העבודה מולן תתבצע בסביבת עבודה סטנדרטית, על פי נהלי העבודה המקובלים.

למערכת יש עשרות משתמשים ועם סיומו של הפרויקט יתחברו אליה אלפי חברות טכנולוגיה, המקבלות מענקים מרשות החדשנות.

פסח גלאון, מנכ"ל GizmoxTS, אמר כי "הבחירה של רשות החדשנות בטכנולוגיה שלנו באה בהמשך לפרויקטים קודמים אותם ערכנו, בארגונים מובילים בארץ ובעולם, דוגמת צה"ל, AIG, סופר-פארם, קופת חולים מאוחדת ועוד".

גלאון הדגיש כי "החברה האחות של גיזמוקס, גליל סי אס, היא שתבצע את הפרויקט ממשרדיה שבקיבוץ שמיר, על גבול לבנון. העבודה עצמה מתבצעת על ידי קבוצת הפרויקטים שלנו, אשר יושבת בקיבוץ שמיר על גבול הצפון, שזה חשוב במיוחד בימים אלה – של מתיחות ביטחונית".

גיזמוקס תשדרג את מערכות הליבה ברשות לחדשנות ב-3 מיליון שקלים Reviewed by on . חברת הסטארט-אפ הישראלית גיזמוקס (Gizmox) תשדרג את מערכות הליבה של רשות החדשנות. הפרויקט החל באחרונה ויסתיים עד סוף שנת 2018. היקפו הכספי של הפרויקט עומד על יותר חברת הסטארט-אפ הישראלית גיזמוקס (Gizmox) תשדרג את מערכות הליבה של רשות החדשנות. הפרויקט החל באחרונה ויסתיים עד סוף שנת 2018. היקפו הכספי של הפרויקט עומד על יותר Rating: 0

הגיבו