תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » אטארי משיקה את Ataribox – קונסולת משחקי וידיאו חדשה
Ataribox, קונסולת האטארי החדשה. צילום: יח"צ

אטארי משיקה את Ataribox – קונסולת משחקי וידיאו חדשה

Ataribox תוצע בשני דגמים, כאשר ההבדל ביניהם הוא פשוט בעיצוב ● הקונסולה החדשה תתחרה באלה המודרניות כגון ה-XBOX של מיקרוסופט וה-PlayStation של סוני

מאת 17 ביולי 2017, 14:47 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחרי שהודיעה בתערוכת E3 על כוונתה להשיק אחרי שנים שוב קונסולת משחקי וידיאו, חשפה אטארי (Atari) תמונות רשמיות של הקונסולה החדשה. הקונסולה, שהשם שלה יהיה Ataribox, תוצע כך מתברר בשני דגמים כשההבדל ביניהם הוא העיצוב.

דגם אחד מעוצב באופן ברור בקווים שמזכירים מאוד, ובאופן ברור, את קונסולת המשחקים שעשתה היסטוריה, Atari VCS 2600 עם אותם צבעי שחור וחום מייפל שאפיינו אותה בעבר. מצד שני תוצע אותה קונסולה, מבחינה טכנית, גם בעיצוב מודרני שמבוסס על צבעי שחור ואדום.

בתמונות ששוחררו לרשת ניתן להבחין ביציאות שיהיו בחלק האחורי של המכשיר. בשורה העליונה ניתן לראות באופן ברור ארבע יציאות USB בתקן הישן שככל הנראה מיועדות לחיבור התקני שליטה.

מתחת אפשר לראות חיבור HDMI לטלוויזיה, חריץ עבור כרטיסי microSD להרחבת זיכרון, חיבור רשת מקומי שמצביע אולי על אפליקציות רשת שיהיו מקושרות לקונסולה, בסגנון של חנות תכנים שניתנים להורדה ישירות למכשיר, וכן מה שנראה כמו מבחר USB Type-C החדש.

אבל מעבר לתמונות של ה-Ataribox אין מידע נוסף, כולל מידע לגבי מועד ההשקה הצפוי. הדבר היחיד שהחברה הוסיפה הוא אתר ייעודי שמאפשר להירשם לקבלת מידע עתידי ומכיל רק טיזר ששחררה החברה בתערוכה.

אטארי משיקה את Ataribox – קונסולת משחקי וידיאו חדשה Reviewed by on . אחרי שהודיעה בתערוכת E3 על כוונתה להשיק אחרי שנים שוב קונסולת משחקי וידיאו, חשפה אטארי (Atari) תמונות רשמיות של הקונסולה החדשה. הקונסולה, שהשם שלה יהיה Ataribox אחרי שהודיעה בתערוכת E3 על כוונתה להשיק אחרי שנים שוב קונסולת משחקי וידיאו, חשפה אטארי (Atari) תמונות רשמיות של הקונסולה החדשה. הקונסולה, שהשם שלה יהיה Ataribox Rating: 0

הגיבו


!!!!