תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » האם הניו-יורק פוסט נפל קורבן למתיחת אחד באפריל או לאו?
הפתעההה! אילוסטרציה: snake3d/BigStock

האם הניו-יורק פוסט נפל קורבן למתיחת אחד באפריל או לאו?

העיתון שלח הודעות לאחר שהיישום שלו נפרץ ביום המתיחות הבינלאומי ● אחת מהן - שבה נכתב "Heil President Donald Trump" - בלבלה רבים, שלא ידעו אם מדובר במתיחה, וזאת בעיקר בגלל זהותו של בעל העיתון המפורסם

מאת 3 באפריל 2017, 11:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האפליקציה של הניו יורק פוסט (New York Post) נפרצה בתאריך הסמלי, האחד באפריל, ושלחה שורת הודעות התראה דחופות למנויים. בין השאר נכללה בדברים ההודעה: "הושיעו (Heil) את הנשיא דונלד טראמפ".

ההודעות כולן הופנו ככל הנראה אל הנשיא טראמפ.

מסר אחד אמר, "פתח את הלב שלך לאלה שאינך מבין, והקשב לכל אלה שמהם אתה מפחד, והבט למטה".

ההתראות כללו גם מילים מתוך השיר של להקת נירוונה "Come As You Are", שבהן נאמר "קח את הזמן שלך, תזדרז, הבחירה היא שלך, אבל אל תאחר".

בנוסף הזכירו ההודעות את אלוהים ואת הישועה ונכתב הן גם: "אני מדבר כמו מלאך בדברי האלוהים".

בעקבות התקרית התנצל הפוסט בפני מנויו במוצאי שבת, ממש זמן קצר לאחר שהאפליקציה שלו שלחה את ההתראות. "מערכת התראות שלנו נפגעה הערב", כתב העיתון בהתראה שהגיעה לאחר התקרית, "אנחנו פועלים לפתרון הבעיה".

הפוסט התנצל גם בחשבון הטוויטר (Twitter) שבו צייץ: "מערכת ההתראות של האפליקציה לנייד שלנו נפגעה הערב. קבלו את התנצלותנו".

כדאי לציין כי הפוסט נמצא בבעלותו של רופרט מרדוק, שהוא חבר קרוב של טראמפ.

האם הניו-יורק פוסט נפל קורבן למתיחת אחד באפריל או לאו? Reviewed by on . האפליקציה של הניו יורק פוסט (New York Post) נפרצה בתאריך הסמלי, האחד באפריל, ושלחה שורת הודעות התראה דחופות למנויים. בין השאר נכללה בדברים ההודעה: "הושיעו (Heil האפליקציה של הניו יורק פוסט (New York Post) נפרצה בתאריך הסמלי, האחד באפריל, ושלחה שורת הודעות התראה דחופות למנויים. בין השאר נכללה בדברים ההודעה: "הושיעו (Heil Rating: 0

הגיבו


!!!!