תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » הדור הבא של ה-Surface Book – בחודש הבא
Surface Book מהדור הקודם. צילום: אתר החברה

הדור הבא של ה-Surface Book – בחודש הבא

המחשב אמור להיות מושק בתחילת אפריל, ללא תמיכה בתצורת 2-ב-1 ובמחיר נמוך הרבה יותר מזה של ה-Pro

מאת 20 במרץ 2017, 16:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) עומדת להשיק את הדור הבא של מחשבי ה-Surface Book בתחילת החודש הבא. המחשבים החדשים בסדרה זו יוצעו בתצורה שדומה הרבה יותר למחשבים ניידים רגילים. הסממן העיקרי שיפריד אותם ממחשבי ה-Surface Pro הנוכחיים של החברה יהיה שהם לא יתמכו בתצורת 2-ב-1 ולא יאפשרו את ניתוק המסך או את היפוכו המלא לאחור.

בנוסף, הם אמורים לעלות הרבה פחות מאשר הדור הראשון של ה-Surface Book, גם כאן במטרה היא להבדיל אותם מקו מוצרי ה-Surface Pro. בכך מקווים במיקרוסופט שהם יעלו את צבר המכירות של ה-Surface לכ-1.5 מיליון יחידות ב-2017 עומת כחצי מילון ב-2016. ההערכות הן שהסיבה העיקרית למכירות הנמוכות יחסית אשתקד הייתה תג המחיר.

לפי דיווחים, אמורים המחשבים החדשים, שיציעו מסך בגודל של 13.5 אינץ' עם מעטפת שמיוצרת מסגסוגת של מגנזיום-אלומיניום, לעלות בתצורה הבסיסית שלהם פחות מ-1,000 דולר. מדובר בהוזלה משמעותית לעומת הדור הראשון של מחשבים אלה שנמכרו במחיר מינימום של 1,499 דולר, והגיעו עד 3,199 דולר בתצורת הגבוהה ביותר שלהם.

הדור הבא של ה-Surface Book – בחודש הבא Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) עומדת להשיק את הדור הבא של מחשבי ה-Surface Book בתחילת החודש הבא. המחשבים החדשים בסדרה זו יוצעו בתצורה שדומה הרבה יותר למחשבים ניידים רגיל מיקרוסופט (Microsoft) עומדת להשיק את הדור הבא של מחשבי ה-Surface Book בתחילת החודש הבא. המחשבים החדשים בסדרה זו יוצעו בתצורה שדומה הרבה יותר למחשבים ניידים רגיל Rating: 0

הגיבו


!!!!