תוכן שיווקי

שיחה עם נוגה סהר, מנהלת מכירות מגזר היי-טק בקומוולט ישראל

07/11/2021 14:32
נוגה סהר, מנהלת מכירות מגזר היי-טק בקומוולט ישראל.

נוגה, ספרי על תפקידך ומה מאפיין את מגזר ההיי-טק?
"מגזר ההיי-טק מאופיין בדינמיות רבה. הנתונים הם אבן הבסיס של חברות ההיי-טק וחברות סטארט-אפ במגזרים כגון: Ad-Tech, פינטק, Health-Tech, Analytics וכדומה. איבוד נתונים או אי זמינות נתונים הם מכת מוות לארגונים כאלו. במקביל, מדובר בגופים מאוד דינמיים, אשר השוק בו הם פועלים משתנה כל העת והם חייבים להתאים עצמם לשינויים עם מודלים עסקיים ושיטות עבודה. כיוון שמפת ההיי-טק לא נשארת קבועה לאורך זמן והיא דינמית, התפקיד שלי דורש כל העת להתעדכן בנעשה בשוק, איתור שחקנים חדשים, יכולת התאמה לשוק והבנת השפה של המתחרים שלנו".

מהם הצרכים והכאבים המרכזיים שזיהיתם בקרב הלקוחות בשנה החולפת במגזר ההיי-טק?
"אתגרי השנתיים האחרונות שונים ומגוונים, אך מעל לכל ניתן לשים את מגיפת הקורונה שהכתה בעולם. הקורונה הוסיפה אתגרים נוספים, הן מבחינת הגידול במעבר לענן שהוא מודל נוח יותר לעבודה מרחוק, הן מבחינת כוח העבודה המבוזר – כאשר רוב העובדים עובדים מהבית או מרחוק בצורה כזו או אחרת, מה שמביא לכך שמתקפות הכופרה הולכות וגדלות, והן בתדירות המתקפה והן בהעוצמה שלה. המצב הופך מסובך יותר כאשר כח האדם אינו גדול מספיק לטפל בכמות רבה יותר של מתקפות כופרה וגם העובדים בארגונים לא נמצאים במשרד, מה שמקשה בטיפול המיידי והיעיל יותר במתקפות ובבעיות טכניות נוספות. חברות ההיי-טק מבינות היטב כי המידע הארגוני הינו הנכס החשוב המשמעותי ביותר שיש לחברה ואת הצורך בהגנה עליו, בכל מקום בו הוא נמצא, בין אם זה בעמדות הקצה המבוזרות בכל רחבי העולם, בין אם הוא בענן או ב-on prem".

כיצד קומוולט מספקת מענה לאתגרים הללו ומהם הערכים המוספים ללקוחות?
"מה שמאפיין את פתרונות קומוולט הוא האחידות וקלות הניהול – תכונות חשובות עבור חברות היי-טק עם IT רזה המעוניינות להתמקד בביזנס ולא בתשתיות. קומוולט מספקת פתרון הגנה מלא ומקיף עבור המידע הארגוני בפלטפורמה יחידה, קלה לניהול, אשר מנהלת את ההגנה על המידע מקצה לקצה בכל מקום בו הוא נמצא ובצורה המאובטחת ביותר הקיימת היום בשוק. פתרונות ה-Backup as a Service של קומוולט (מטאליק) מאפשרים זמינות, גמישות והגנה מיידית על המידע בענן, Commvault Complete להגנה על המידע ב-On prem ו-HyperscaleX להשלמת מערך ההגנה – Immutable Dedicated air Gapped Storage  להגנה מקסימלית וביצועי גיבוי ושחזור מהירים. כל אלו מהווים מעטפת שלמה לארגון, שיכול להיות בטוח שהנתונים שלו מוגנים ומגובים באופן מלא".

איך תסכמי את השנה החולפת בהיבט של מכירות ופתרונות?
"השנה האחרונה הייתה בין המאתגרות שעברו על כולנו, ואני מאמינה שאני לא מדברת רק בשם עצמי. אולם, אני גאה מאד לייצג את הפתרון המוביל בעולם להגנה על הנתונים. כפי שציינתי, בעולם של היום, בו המון ארגונים אימצו את תפישת הענן והעבודה מרחוק, אני מרגישה שליחות לספק ללקוחותיי פתרונות הגנה המותאמים לעולם החדש ולהיות חומת המגן שעומדת בפניי הפחד הכי גדול שלהם – איבוד נתונים כתוצאה מטעות אנוש, נוזקה או מתקפת כופרה. ההרגשה שלקוחותיי יכולים לישון בשקט ולהיות רגועים, הופכת את האתגר של השנה האחרונה למתוק ביותר".

להרשמה לכנס – היכנסו לקישור הבא

אירועים קרובים