תוכן שיווקי

שניידר אלקטריק השיקה את Galaxy VL – אל-פסק תלת פאזי הקטן מסוגו בתעשייה

29/04/2021 15:02
איתן אלי, מנהל פעילות APC מבית שניידר אלקטריק. צילום: דני שביט

שניידר אלקטריק (Schneider Electric) הודיעה על השקה גלובאלית של פתרון Galaxy VL, מכשיר אל-פסק (UPS) תלת פאזי חדש, המצטרף למשפחת מוצרי ה-Galaxy. המכשיר החדש מגיע בתצורה קומפקטית, מציע התייעלות אנרגטית משמעותית, החזר השקעה של עד שנתיים מרכישתו, והוא מיועד עבור דטה סנטרים בינוניים וגדולים או מתקנים תעשייתיים ומסחריים.

שטח הרצפה בדטה סנטרים מתייקר, והמגמה כיום היא צמצום נפחי הציוד במתקנים אלו. בהתאם למגמה זו, מכשיר ה-UPS החדש הוא קומפקטי במיוחד – כמחצית מהגודל הממוצע של מכשירים דומים בתעשייה. הארכיטקטורה של ה-Galaxy VL מאפשרת סקלביליות ומודולריות, כשהספק המכשיר נע בין 200 ל-500 קילו-ואט, והוא כולל יחידות מודולריות הגדלות ב-50 קילו-ואט כל אחת. כך מתאפשר למקצועני הדטה סנטר להגדיל את הספק מערכת ה-UPS בצורה גמישה ובהתאם לדרישות העסקיות של הארגון.

מכשיר ה-Galaxy VL גם כולל תכונה חדשה – Live Swap – הכוללת יכולת ראשונה מסוגה בתעשייה להחליף או להוסיף יחידות הספק בצורה בטוחה ומאובטחת תוך כדי שמכשיר ה-UPS נותר אונליין ופעיל. התכונה מונעת השבתה של מכשיר ה-UPS ומציעה יכולות המשכיות עסקית משופרות. תכונת Live Swap למעשה מספקת הגנה גבוהה יותר לעובדים במתקני דטה סנטר, ומייתרת את הנוהג של יצירת מעקפי חשמל לצורך טיפול מאובטח במכשיר ושמירת הרציפות העסקית.

מכשיר ה-Galaxy VL בפעולה – יותר ניטור, יותר רציפות, פחות מקום, פחות חשמל. צילום: שניידר אלקטריק

מכשיר ה-Galaxy VL בפעולה – יותר ניטור, יותר רציפות, פחות מקום, פחות חשמל. צילום: שניידר אלקטריק

"מדובר על חדשנות ברמה הגבוהה ביותר בתחום ה-UPS", מציין איתן אלי, מנהל פעילות APC ישראל בשניידר אלקטריק. "זהו מכשיר חדש, יעיל אנרגטית, המציב סטנדרטים חדשים בתחום. המכשיר קטן, ויציע הקטנה של ה-TCO ביחס למקובל בתחום. מכשיר ה-Galaxy VL החדש נוגע בטרנדים המרכזיים של ענף הדטה סנטר: מודולריות, עמידות, יעילות וקיימות. מדובר על מוצר שקיבל תקן Green Premium, והוא מציע ביצועים גבוהים, תומך ביעדי קיימות ארגוניים ומשלים פערים שהיו קיימים בשוק".

תועלות מרכזיות של מכשיר ה-Galaxy VL:

  • הקטנת שטח הרצפה – מכשיר ה-UPS החדש הוא הקומפקטי ביותר מסוגו, כ-50% קטן יותר מהמכשירים הנהוגים כיום בתעשייה, והוא מפנה מקום יקר בדטה סנטר. בנוסף, המכשיר החדש מגיע בשילוב עם סוללות Lithium-ion, החוסכות 70% ביחס לשימוש בסוללות VRLA.
  • חיסכון כספי – מכשיר ה-Galaxy VL מאפשר לארגון לגדול בהתאם לצרכיו במודל Pay-as-you-Grow, ועל ידי כך מפחית את הוצאות ה-CapEx, הוצאות תפעוליות, צריכת האנרגיה ו-TCO. המכשיר מאפשר גידול הספק בין 200 ל-500 קילו-ואט ביחידות אינקרמנטליות של 50 קילו-ואט.
  • קיימות – המכשיר החדש מציע התייעלות אנרגטית של עד 99% באמצעות תכונת ECOnversion, והחזר ההשקעה הממוצע הוא כשנתיים. המכשיר החדש גם מציע הפחתת הוצאות האנרגיה, הנאמדת ב-26,280 אירו לשנה. בנוסף, המוצר נהנה מתקן Green Premium של שניידר אלקטריק.
  • אמינות – על ידי חיבור של מכשיר ה-Galaxy VL לפלטפורמת ה-EcoStruxure של שניידר אלקטריק מתאפשר למפעילי דטה סנטרים לבצע ניטור וניהול מלאים של תשתיות המתקן, ועל ידי כך להגדיל את האמינות והביצועים המתקבלים מהמכשיר החדש.

אירועים קרובים