תוכן פרסומי
ראשי » כנסים ואירועים » התחליף לקלטות: Metallic Cloud Storage – אחסון גיבוי מנוהל בענן

תוכן שיווקי


איציק סקוברוניק, מנהל לקוחות טכני למגזר הביטחוני בקומוולט. צילום: ניב קנטור

לקראת כנס הלקוחות השנתי של קומוולט, יום ג', ה-26 בינואר

התחליף לקלטות: Metallic Cloud Storage – אחסון גיבוי מנוהל בענן

פורסם ב-24 בינואר 2021
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כל ארגון המתכנן את אסטרטגיית הגנת הנתונים שלו מתמודד עם לא מעט שאלות מורכבות: היכן נכון למקם את מערכת הגנת המידע? מהי הדרך הנכונה לפרוס את המידע המגובה בין האתרים? האם יש בארגון די רוחב פס לרכז את עותק הגיבוי המשני באתר אחד מרכזי? היכן ובכמה עותקים נדרש לשמור את המידע המגובה?

כאשר מדובר בעותק גיבוי ראשוני, התשובה היא בדרך כלל פשוטה. אך מה קורה כאשר מדובר בעותק הגיבוי המשני או השלישי, שמחויב רגולטיבית בחלק מהארגונים? רוב הארגונים כיום מחפשים פתרון יעיל, אמין ואטרקטיבי עבור העותק המשני או השלישי, שיחליף את מערך ניהול הקלטות בארגון ויצמצם את עומס השימוש ברוחבי פס הבין-אתריים. בד בבד, חשוב שעותק זה יאפשר יכולת התמודדות מפני מתקפות כופרה, וניהול עותקי גיבוי באופן מנותק זה מזה (Air-Gap).

Metallic Cloud Storage Service  (או בקיצור, MCSS) הוא שירות שקומוולט (Commvault) מציעה בדיוק עבור אתגרים אלו. פתרון זה מאפשר לצרוך בצורה מהירה ופשוטה אחסון מבוסס ענן עבור מערכות הגיבוי המקומיות Commvault Complete Data Protection ו-HyperScaleX – ללא צורך לנהל, לפקח, ולאבטח אותו בנפרד משירות הגנת הנתונים. ספק אחד, ממשק אחד. זאת ועוד, הפתרון מקדם את המעבר לענן עבור ארגונים שעדיין מחזיקים את רוב המידע באופן מקומי, עם יכולת ניהול אחודה ופשוטה, עלויות צפויות מראש ואבטחה אולטימטיבית.

כל תהליך ניהול ה-MCSS מתבצע באמצעות ממשק אחוד נוח וידידותי: Commvault Command Center. על ידי לחיצת כפתור פשוטה ניתן לאבטח ולנהל את האחסון בענן, עם יכולת הרחבה תוך מספר דקות בודדות. באמצעות שימוש ב-MCSS ארגונים יכולים להתגבר על היעדר מומחיותם בענן, באמצעות שירות  SaaSהמנוהל לחלוטין על ידי Metallic. אין צורך לגייס לארגון מהנדסי ענן על מנת להגדיר ולנהל את פתרון אחסון הענן שלכם.

אבטחת נתונים מרבית והגנה מפני כופרה

שירות Metallic Cloud Storage מבטל את המורכבות של צריכת אחסון בענן, תוך אבטחת נתונים מרבית, שעומדת במודל האחריות המשותפת (shared responsibility) של ספקי ענן. השירות מספק בקרות גישה מגבילות, המונעות גישה למידע מגורמים זדוניים, ואף מאפשר לארגונים ליצור עותקים משניים של הנתונים המספקים הגנה מפני תוכנות כופרה.

הפלטפורמה עומדת בתקני איכות מחמירים ביותר, כמו ISO/IEC 27001:2013 ו-SOC 2 Type II ועומדת בסטנדרטים גבוהים ודרישות הרגולציה. Metallic Cloud Storage משתמש בהצפנת FIPS 140-2 במקור, כך שהנתונים מועברים לענן כבר באופן מוצפן, ובאמצעות פרוטוקול HTTPS מאובטח, וללא שימוש בסיסמאות הניתנות לזיהוי ופריצה.

חיסכון עצום בעלויות השנתיות

ניהול שירות Metallic Cloud Storage מבטל דאגות בעלויות יציאה או הורדת נתונים מספק הענן. ספקי הענן השונים גובים חיוב נוסף כאשר מתבצע מעבר או הורדת נתונים מרשת הענן ומועברים לרשת המקומית או לספק אחסון ענן אחר. מדובר בעלויות נוספות, שיכולות להגיע לעשרות אלפי דולרים בשנה. לא כך המצב עם שירות Metallic Cloud Storage.

מנויי MCSS יהיו מסוגלים לשלוף את הנתונים או לשחזר את המידע שלהם כאשר הם זקוקים להם מבלי ל"היקנס" בדמי יציאה או בחיובים כאלו ואחרים. כך שכל העלויות צפויות וידועות מראש. חיזוי פיננסי זה מספק ללקוחות את היכולת לחזות בנוחות את הוצאות האחסון הכוללות בענן ללא חשש מפני עלויות נוספות.

MCSS הוא הפתרון האולטימטיבי להחלפת הקלטות הארגון שלך:

  • אימוץ ענן היברידי – במקום או בנוסף לספריית קלטות, השתמשו באחסון מבוסס ענן ואמצו את היתרונות של ניהול זריז, בקנה מידה בלתי מוגבל. זוהי מקפצה קלה לענן עבור לקוחות חסרי ניסיון בתחום, שרוצים לשלב ענן באסטרטגיית ה-IT שלהם.
  • גדילה פשוטה – הפתרון יענה על כל צורכי הקיבולת המשתנים בזמן אמת עם גישה קלה לענן.
  • ניהול יעיל של עלויות ענן – עלויות אחסון צפויות מאפשרות ל-IT לבנות חיזוי לטווח ארוך ולהימנע מחשבונות לא צפויים.
  • גיבוי לעותק משני – תמיכה בכלל 3, 2, 1: שלושה עותקים של הנתונים, שניים במיקומים שונים ואחד מחוץ לאתר.
  • הגנה מפני כופרה והפחתת סיכונים – העתק Air Gap של הנתונים עם אבטחה והגנה מחמירה של Azur. בקרות הצפנה וגישה מאובטחת לסביבת קומוולט עם תוספת עוצמה כדי להבטיח התאוששות מפני מתקפות.
  • עותק WORM לא ניתן לשינוי.

 

הכותב הוא מנהל לקוחות טכני למגזר הביטחוני בקומוולט.

התחליף לקלטות: Metallic Cloud Storage – אחסון גיבוי מנוהל בענן Reviewed by on . כל ארגון המתכנן את אסטרטגיית הגנת הנתונים שלו מתמודד עם לא מעט שאלות מורכבות: היכן נכון למקם את מערכת הגנת המידע? מהי הדרך הנכונה לפרוס את המידע המגובה בין האתר כל ארגון המתכנן את אסטרטגיית הגנת הנתונים שלו מתמודד עם לא מעט שאלות מורכבות: היכן נכון למקם את מערכת הגנת המידע? מהי הדרך הנכונה לפרוס את המידע המגובה בין האתר Rating: 0

הגיבו