תוכן שיווקי
לקראת אירוע ONE טכנולוגיות ונוטניקס, יום ה' ה-21 בחודש

"ארגונים נדרשים לפתרונות HyperConverged אחודים"

19/01/2021 11:20
שלום דיין, מנכ''ל ONE Systems, חטיבת התשתיות והאינטגרציה של ONE. צילום: חזי רגב

מאת: הילל יוסף

"ארגונים נדרשים לפתרונות HyperConverged אחודים, פתרונות לעולם התשתיות, המשולבות באופן עמוק והדוק, הנותנים מענה לעולמות המחשוב והאחסון – במערכת אחת. שיתוף הפעולה שלנו עם נוטניקס (Nutanix) מספק מענה מיטבי שכזה", כך אמר שלום דיין, מנכ"ל ONE Systems, חטיבת התשתיות והאינטגרציה של ONE.

דיין דיבר לקראת כנס וירטואלי שעורכות שתי החברות, ואשר ייערך ביום ה' הקרוב.

לדברי דיין, "הפתרון מעניק כמה יתרונות, שני העיקריים שביניהם הם יכולות ניהול משופרות, לצד חיסכון תפעולי, בשל שימוש במערכת של אקרופוליס, החוסכת את השימוש במערכות של VMware. מדובר במערכת גמישה, המאפשרת יכולת גידול תוך כדי תנועה, עם הוספה של יכולות כוח עיבוד וכוח אחסון – באופן מדורג, ככל שהארגון גדל. כך, מתייתר הצורך ברכישה מראש של מערכת גדולה. אנו מעניקים פתרון אחוד הנמצא בחזית הטכנולוגיה, עם חיסכון בעלויות הרישוי".

דיין סיים בציינו כי "החטיבה בראשותי היא חטיבת התשתיות והאינטגרציה של קבוצת ONE. אנו מומחים בייעוץ ואספקת מגוון פתרונות – החל מציוד קצה וכלה במערכות גיבוי ואחסון. במסגרת שיתוף הפעולה עם נוטניקס ישראל, אנו מציעים פתרונות אחודים וחדישים לעולם ה-HCI, עם ניסיון וידע בהטמעת מערכות אלו. כך, בין השאר, ערכנו פרויקטים שכאלה באוניברסיטת בר אילן ובעיריית אור עקיבא – ועוד היד נטויה".

"עונים לכמה מגמות שאפיינו את 2020 ויימשכו השנה"

רמי קורן, מנהל ארגון השותפים בנוטניקס לאזור ישראל, יוון וקפריסין, אמר כי "אנו עונים לכמה מגמות שאפיינו את 2020 ויימשכו השנה: הצמצום בתקציבים, הצורך להמשיך ולצלוח את הטרנספורמציה הדיגיטלית, השינוי בדפוסי העבודה – לרבות המעבר לעבודה מהבית ועבודה היברידית, וכן הדרישה הבלתי מתפשרת להלימה לרגולציות ולדרישות אבטחת המידע והגנת הסייבר: נדרש לציית לשומרי החוק הווירטואליים, בעת בה המידע עובר מחוץ לארגון, ב-SaaS".

לדברי קורן, "אנו מספקים, בין השאר, התאוששות מאסון כשירות, DRaaS. יש לנו פתרון 'SaaS-י' בסביבה מרובת עננים: כל לקוח הפועל בסביבות העננים הציבוריים ויש לו גם ענן פרטי – רוצה לאחד את שירותי ה-DR שלו".

"חרטנו על דגלנו את הפשטות לפני 11 שנה", אמר. "אנו מרימים פרויקט – במהירות רבה ובפשטות. אנו עושים זאת עם פתרונות גדילה לינאריים: לא מוכרים פתרון גדול, אלא אומרים לארגון 'תתחיל קטן, עם אשכול אחד – והגדל לפי הצורך'. לטובת המענה לעולם האבטחה, יש לנו את FSC (ר" Flow Security Central), מוצר בתצורת תוכנה כשירות, הפועל באופן חוצה, בסביבה מרובת עננים, לאיתור נוזקות ופגיעויות בזמן אמת. מטרת פלטפורמת האבטחה המרכזית הזו היא לנטר, לתעד ולהמליץ למנהלי האבטחה כיצד לפעול ולהגיב בעולם מרובה עננים. הפתרון מבוסס סטארט-אפ שרכשנו, בו מבוצעים ניהול וניטור של כל תעבורת המידע – בתוך הארגון והחוצה לעולם החיצון, עם בקרה וריפוי למידע העובר. אם מתקבלת הנחייה לחסימה – מתקבלת המלצה לאיזה תחום אפליקטיבי לשייך אותה. כך, כלל הפרות אבטחת המידע נאספות לפלטפורמה אחת".

רמי קורן, מנהל ארגון השותפים בנוטניקס לאזור ישראל, יוון וקפריסין. צילום: ניב קנטור

רמי קורן, מנהל ארגון השותפים בנוטניקס לאזור ישראל, יוון וקפריסין. צילום: ניב קנטור

מומנטום מדהים בישראל

"ערכנו עשרות הטמעות בשנה החולפת ביחד עם ONE", סיכם קורן, "על-פי גרטנר (Gartner), פלח השוק שלנו בעולם ה-HCI בהיבט התוכנה עומד על 53%, בארץ אנחנו במומנטום מדהים. הסניף הישראלי של נוטניקס שילש את גודלו מבחינת כוח אדם. הקמנו ארגון שותפים, ו-ONE הוא דוגמה לשותף אסטרטגי עם עשרות פרויקטים מבוססי נוטניקס. השנה 'נפרוץ' את הסכר, נרחיב את הפעילות שהחלה אשתקד, ונממש עוד הרבה יותר פרויקטים, בין השאר, עם וואן, המספקת מענה אינטגרטיבי עם מקצועיות ברמה גבוהה, מהירות תגובה – ושירות".

לרישום לוובינר לחצו כאן

אירועים קרובים