תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » הכירו את משתתפי הטאף מאדר: רוני טל

תוכן שיווקי


רוני טל ובנו. מאתגרי ההיי-טק במשרד - לאתגרים הספורטיביים בשטח. צילום פרטי

לקראת תחרות הטאף מאדר, בקיץ בסקוטלנד

הכירו את משתתפי הטאף מאדר: רוני טל

טל ישתתף באתגר הטאף מאדר למען עמותת גדולים מהחיים, אבל לפני כן הוא רוצה להצטרף למרוץ מזחלות כלבים באזורים המושלגים של צפון סקנדינביה ● כדי להיות חלק מהאתגר הזה הוא צריך לעבור מכשול לא פשוט: להיות אחד מהבודדים שיתקבלו, מתוך 10,000 שרוצים להשתתף

פורסם ב-10 בדצמבר 2019
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נבחרת הספורט האתגרי לתחרות הטאף מאדר למען עמותת גדולים מהחיים, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם, יתחילו בקרוב את אימוניהם לקראת התחרות הקרובה, שתתקיים בקיץ בסקוטלנד. קבוצת אנשים ומחשבים מלווה את הנבחרות שיוצאות לתחרות מזה כמה שנים, וכך עושה גם הפעם.

אחד מחברי המשלחת הוא רוני טל, מנהל מכירות בחברת היי-טק מהמובילות בתחומה, בן 45 מיבנה, נשוי ואב לשלושה ילדים. עוד לפני שהוא ייסע לטאף מאדר, טל רוצה להיות הישראלי הראשון שישתתף בתחרות מזחלות כלבים, שתיערך בצפון סקנדינביה באפריל הקרוב.

חלקכם ודאי ישאל: מה הקשר בין בחור ישראלי ממדינה שטופת שמש לתחרות מזחלות כלבים אי שם? טל מספר: "בשבת שגרתית, בשיטוט באינסטגרם, התוודעתי ל-Fjallraven polar – חברה ידועה, מסתבר, בתחום הציוד והביגוד לטמפרטורות חריגות. אחת לשנה, החברה מזמינה מתחרים מכל העולם להשתתף במסע של 300 ק"מ על פני שישה ימים באזור הקוטב הצפוני. מיד היה לי ברור שאני מסתער על האתגר ה-בהחלט ייחודי ויוצא דופן הזה. גייסתי חברים ובני משפחה, וכולם נרתמו באהבה גדולה".

למה החברה עורכת את המסע? מעבר לפן השיווקי, זו הזדמנות נהדרת עבורה לבדוק בגדים, אוהלים וציוד אחר בסביבה שהם מיועדים להם: החורף של צפון סקנדינביה.

ההתמודדות המפרכת שלפני ההתמודדות המפרכת

באשר לטל, מבט אחד עליו, או על התמונה שלו המצורפת למעלה, מראה את הנחישות שלו ואת החומרים שמהם עשויה הצלחה. הוא מקרין ביטחון מלא שיצליח לעמוד באתגר ולבחון את הגבולות הקיצוניים שהוא לא מורגל אליהם. המוטו שלו הוא המשפט הידוע: אין דבר העומד ביד הרצון. ואם משהו מרגש אותו – הוא מיד מסתער.

עוד לפני האתגר המפרך, מחכה לטל התמודדות מפרכת לא פחות – על מקום במסע. הוא צפוי להתמודד מול עשרות אלפי אנשים שרוצים להשתתף במרוץ בדיוק כמותו. אלא שבסוף ייבחרו רק 20 איש. בהנחה שהוא יצלח את המשוכה הזאת, הוא ייתקל, יחד עם שאר משתתפי המסע, באתגרים לא פשוטים בכלל, למשל סופות שלג וטמפרטורות שמגיעות למינוס 30 מעלות, אבל גם בבונוס גדול בדמות נופים יפהפיים, עוצרי נשימה.

המשימה שלקח על עצמו מיודענו לא פשוטה בכלל: הוא נדרש להיכנס לכושר שיא ולהיות מסוגל לשלוט במזחלת הרתומה לשישה כלבים בתנאי מזג אוויר קשים. מבחינה פיזית, נדרש ממנו להיות מסוגל לרוץ למרחקים ארוכים עם המזחלת ולסחוב אותה גם בעליות.

העיסוק של טל בספורט התחיל לפני יותר משנה, ומאז הוא מתאמן בעירו באימוני קרוספיט ארבע פעמים בשבוע ומשתתף באירועי ספורט שונים, לעתים יחד עם ילדיו. השנה, כאמור, הוא אף הצטרף לנבחרת הטאף מאדר. דרך החיים שלו מהווה דוגמה למשפחתו ולחבריו: הנחישות ויכולת ההתמדה, התזונה ואורח חיים בריא הם ערכים עליונים בתא המשפחתי שלו.

ביום יום, כשהוא לא עושה ספורט אתגרי בסקוטלנד או באזורי השלג לא כל כך רחוק מהקוטב הצפוני, טל הוא, כאמור, מנהל מכירות בחברת היי-טק מהמובילות בתחומה. הוא עובד מול לקוחות גדולים במשק ומתמחה בפתרון קונפליקטים מורכבים. אין ספק שזה יעזור לו גם לקראת המסע המאתגר ובמהלכו.

"אני תמיד חוקר, לא נח, מחפש אתגרים שבעיניי גורמים לנו לצמוח ולגדול כבני אדם", הוא אומר לסיום. "אני נרגש לקראת החוויה הייחודית שאין לי ספק שהיא משנה חיים – גם כאדם פרטי וגם כישראלי. אני מתאר לעצמי שיהיו בין עמיתיי למסע משאר העולם כאלה שלא יכירו את המדינה הקטנה שלנו, לפחות לא היטב. לכן, אני מרגיש תחושת שליחות, בנוסף לאתגר העצום שלי כאדם".

טל מבקש את סיועכם – להצביע לו כאן, כדי שיוכל להצטרף למסע.

הכירו את משתתפי הטאף מאדר: רוני טל Reviewed by on . נבחרת הספורט האתגרי לתחרות הטאף מאדר למען עמותת גדולים מהחיים, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם, יתחילו בקרוב את אימוניהם לקראת התחרות הקרובה, שתתקיים ב נבחרת הספורט האתגרי לתחרות הטאף מאדר למען עמותת גדולים מהחיים, שמסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם, יתחילו בקרוב את אימוניהם לקראת התחרות הקרובה, שתתקיים ב Rating: 0

הגיבו