תוכן שיווקי
לקראת אירוע רד-האט, פיצה וטכנולוגיה, 16 במאי, סינמה סיטי גלילות

אבטחת קונטיינרים – כלי מפתח לפעילות דיגיטלית חלקה

שרון אקשטיין, מנהלת לקוחות בכירה ב-Matrix Open Source, המייצגת בישראל את Aqua Security, מסבירה מהי אבטחת קונטיינרים, למה היא כה חיונית עבורכם ואיך אפשר ליישם אותה בהצלחה בארגון שלכם

15/05/2019 14:37
שרון אקשטיין, מנהלת לקוחות בכירה ב-Matrix Open Source-, המייצגת בישראל את Aqua Security. צילום: יח"צ

בימים אלו נצבים בפני ארגונים אתגרים רבים בהתאמת הארגון לעידן הדיגיטלי, אתגר מרכזי הנו נושא אבטחת המידע, זה לא נושא חדש אך כאשר אנו עוברים לארכיטקטורת קונטיינרים לרוב פתרונות אבטחת המידע המסורתיים נותנים במקרה הטוב פתרון חלקי ולא מספק.

אנו ב-Matrix Open Source זיהינו את הצורך והפער הקיים ובתחילת השנה הנוכחית התחלנו לייצג בישראל את Aqua Security. אקווה סקיוריטי עוזרת לארגונים לאבטח יישומים מבוססי קונטיינרים ו-Serverless משלב הפיתוח ועד שלב ההרצה. הפלטפורמה של החברה מגשרת על הפערים בין צוותי ה-DevOps ואבטחת מידע על מנת להאיץ תהליכים עסקיים וטרנספורמציה דיגיטלית. בין לקוחות אקווה נמנות חברות מהגדולות בעולם במגזר השירותים הפיננסיים, תוכנה, אינטרנט, מדיה, תיירות ואירוח, קמעונות, תעופה ועוד.

Cloud Native Security Platform של אקווה מספקת נראות מלאה ואבטחה אוטומטית ליישומים תוך שימוש בגישת Zero-touch מודרנית לאיתור ומניעת איומים, ולעמידה בדרישות רגולטוריות. הפלטפורמה מתחברת ישירות לכלי CI/CD על מנת לסרוק קוד תוך כדי פיתוח, עוקבת אחר Container Images בכל שלבי הפיתוח ומאפשרת ללקוחות לקבוע קריטריונים שעל פיהם קונטיינרים ופונקציות יורשו או לא יורשו לרוץ. בזמן הריצה, הפתרון של אקווה מוודא שאין סטייה בקוד לעומת זה שפותח במקור, על מנת לסכל ניסיונות חדירת קודים זדוניים, וכמו כן מייצר פרופיל Whitelisting שמקטין את שטח ההתקפה ולא מאפשר לנצל יכולות שאין בהן שימוש. בנוסף, אקווה מפיצה Secrets באופן מאובטח ואוטומטי ומספקת יכולות לקבוע כללי פיירוול ברמת הקונטיינר שאינם תלויי IP (שכן קונטיינרים אינם קבועים לכתובת IP או שרת מסוים).

תואמת לכל סביבות הענן הפופולריות

הפלטפורמה של אקווה תואמת לכל סביבות הענן הפופולריות, ולחברה שותפויות אסטרטגיות עם אמזון, מיקרוסופט וגוגל.

לאחרונה סיימה החברה סבב גיוס גדול של 62 מיליון דולרים בהובלת קרן Insight Partners הענקית. ב-2018 הרחיבה אקווה את בסיס הלקוחות שלה פי ארבעה, רבות מהן חברות נמצאות ב-Fortune 500.

דרור דוידוף, מנכ"ל ומייסד שותף של אקווה, אמר כי "האימוץ של טכנולוגיות ממוקדות ענן מספק הזדמנות להגדרה מחדש של אבטחה, מתן מענה באמצעות אוטומציה למחסור הכרוני בכישורי אבטחת סייבר, ויצירת יישומים מאובטחים כבר בשלב תכנונם. עם השקעה משמעותית זאת והמיקוד שלנו בצרכי לקוחות ארגוניים וחדשנות מוצר, אנו יכולים לעשות את הצעד הבא למימוש החזון שלנו".

גיל פרומוביץ, סמנכ"ל מכירות אירופה בחברה, אמר כי "מודל המכירות של אקווה מבוסס על שותפים מקומיים אשר מסייעים בקידום המכירות וההטמעה אצל הלקוח. למטריקס ישראל יש את הידע הרחב בעולם ה-DevOps עם שותפויות קיימות כגון RedHat OpenShift, MongoDB, ולכן זוהי שותפות טבעית לקדם את מוצרי אקווה עם פורטפוליו רחב שכזה".

בכנס פיצה וטכנולוגיות הקרוב אנו שמחים לארח את נציגי אקווה אשר יחלקו עם לקוחותינו את יכולות הפתרון שלהם בהתמודדות עם אתגרי אבטחת המידע של היום.

לפרטים והרשמה לכנס לחצו כאן 

הכותבת היא מנהלת לקוחות בכירה ב-Matrix Open Source-, המייצגת בישראל את Aqua Security.

אירועים קרובים