תוכן שיווקי
לקראת יום עיון של NessPRO ו-Micro Focus בנושא ניהול זהויות במגזר הציבורי, יום ה' 28 למרץ, מלון ממילא, ירושלים

"ארגונים נדרשים לזיהוי חד-ערכי מול המשתמשים והאפליקציות"

"יש לכך מענה עם פתרונות נישתיים, אולם אנו היחידים בשוק המספקים פתרון הוליסטי, העונה לאתגרי האבטחה הניצבים בפני הארגונים היום", אמר אלברטו אלוורז, מנהל תחומי אבטחת מידע, מודרניזציה של אפליקציות וקישוריות ב-Micro Focus לאזור EMEA

27/03/2019 11:40
אלברטו אלוורז, מנהל תחומי אבטחת מידע, מודרניזציה של אפליקציות וקישוריות ב-Micro Focus לאזור EMEA. צילום: יח"צ

"ארגונים ניצבים בפני כמה אתגרים, שאחד מהם הוא הצורך בזיהוי חד- ערכי ובניהול ואבטחת הגישה של משתמשים מול האפליקציות והנתונים הארגוניים. יש לכך מענה עם פתרונות נישתיים, אולם אנו היחידים בשוק המספקים פתרון הוליסטי, העונה לאתגרי האבטחה הניצבים בפני הארגונים היום – בשילוב מענה לניהול זהויות וגישות", כך אמר אלברטו אלוורז, מנהל תחומי אבטחת מידע, מודרניזציה של אפליקציות וקישוריות ב-Micro Focus לאזור EMEA (ראשי תיבות אירופה, המזה"ת ואפריקה).

אלוורז התראיין לקראת יום עיון, אותו עורכות NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס, ו-Micro Focus. הכנס, בהפקת אנשים ומחשבים, ידון בנושאי ניהול זהויות במגזר הציבורי, וייערך ביום ה' 28 למרץ, במלון ממילא, ירושלים.

"השוק כיום" הסביר אלוורז "מתאפיין בתחרות גדולה יותר מבעבר. ארגונים נדרשים לענות מהר יותר לשינויים הטכנולוגיים ולהגיב להם בזריזות. השוק השתנה, הלקוח פחות נאמן למותג מאשר היה פעם, ולכן שם המשחק הוא TTM, זמן הגעה לשוק. המענה לקיצור ה-TTM הוא פיתוח מוצרים ושירותים בתפיסת DevOps שיוצרת קשר הדוק בין המפתחים ובין מקבלי התוצרים, אנשי התפעול בארגון".

לדברי אלוורז, "בין השאר, יש לנו גם פתרון לעולם ה-DevOps, הוא נועד לתת מענה גם לפיתוח אפליקציות חדשניות לטובת הארגון הדיגיטלי, וגם לפיתוח בעולם הישן, עד למיינפריים".

"המנמ"רים בארגונים" ציין אלוורז "ניצבים בפני כמה אתגרים, ארבעה מהם הם מרכזיים וחשובים להמשך תפקוד מערכי ה-IT שבראשותם: קיצור משך זמן ההגעה לשוק עם מוצרים ושירותים חדשים וחדשניים; ניהול IT היברידי; אבטחת מידע, ממשל IT וניהול סיכונים; ניתוח מעמיק וחיזוי".

"ניהול IT היברידי" הסביר אלוורז "הוא המצב בו מרבית הארגונים מצויים בו. לרובם יש מערכות בענן, לצד מערכות מסורתיות, הנמצאות ב'חצר הבית', ברישוי מסורתי. האתגר הוא למצוא ספקיות IT, אשר תסייענה לארגונים לנהל את נכסי ה-IT שלהם בשני האזורים הללו, באופן מתוזמר ואחיד".

עונים לאתגר ניהול זהויות וגישות,

אלוורז הוסיף כי "בתחום אבטחת המידע וניהול סיכונים אנו עונים לאתגר ניהול זהויות וגישות, עם Identity Manager ו-Access Manager. הטמעה של פתרונות אלה מביאה ליצירת מאגר יחיד של זהויות לצורך מתן הרשאות גישה למערכות המידע. באמצעות מודול ההקצאה של Identity Manager, המבוסס על תפקידים, ניתן לבנות מערך הקצאה לזכויות הגישה המתאימות לכל תפקיד בארגון. כאשר עובד עובר לתפקיד אחר, Identity Manager מעדכן את זכויות הגישה שלו על פי התפקיד החדש. בנוסף הפתרון של Micro Focus משגר למנהל בכיר בקשה לאשר את זכויות הגישה העדכניות". אלוורז ציין כי "Access Manager מבצע אימות של המשתמשים על פי רשימה מרכזית, ומאפשר שימוש בסיסמה אחת לגישה מאובטחת. Identity Manager מקצה אוטומטית למשתמשים חדשים את פרטי הכניסה וזכויות הגישה, על פי התפקיד. במקרה של פרישה מהארגון, מתבטלות זכויות הגישה מידית".

בעולם הניבוי וניתוח מעמיק, ציין אלוורז, "נדרש לאסוף נתונים עסקיים באופן מושכל, לאגד אותם ולנתח אותם כדי להבין את העסק ולקבל תובנות מבוססות נתונים. נדרש לדעת מה יקרה בעתיד, על מנת למנוע באופן פרואקטיבי את הופעתן של בעיות".

רשת סטארבאקס הטמיעו כלים שלנו לניתוח ולחיזוי במובייל. באמצעות הפתרון ניתן להפנות ללקוח שאלה הקשורה בהעדפותיו , בהגיעם לסניף של הרשת, 'האם אתה רוצה את המשקה והמאפה הרגילים שלך, או ברצונך לשנות את ההזמנה'".

אלוורז סיכם באומרו כי "NessPRO, המייצגת אותנו בישראל, צברה ניסיון רב בהטמעת מערכות זיהוי שכאלו בפרויקטים רבים שביצעה במגזר הציבורי, והיא מסייעת לארגוני ממשל בישראל לצמצם את רמת הסיכון בשימוש במערכות האלו, תוך הגדרת תהליכים בצורה חכמה, מאובטחת וידידותית למשתמש".

אירועים קרובים