תוכן פרסומי
ראשי » הכנסים הקרובים » מלם-תים ו-Veeam: חמש שנים לשותפות מצליחה

תוכן שיווקי


חררדו רודניק, ארכיטקט ראשי ומנהל מחלקת פתרונות וטכנולוגיות במלם תים. צילום: יח"צ

לקראת אירוע VEEAM ב-18.10

מלם-תים ו-Veeam: חמש שנים לשותפות מצליחה

שתי החברות מציינות שנים של שותפות פלטינום פורייה ביניהן ומציגות הישגים מרשימים ● חררדו רודניק, ארכיטקט ראשי ומנהל מחלקת פתרונות וטכנולוגיות במלם-תים: "תהליך הכניסה של חברות לענן מחייב תכנון ומתן תשומת לב יתרה לנושא גיבויים והמשכיות עסקית"

פורסם ב-11 באוקטובר 2018
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מלם-תים, קבוצת האינטגרציה בתחום ה-IT המובילה בישראל, מציינת בימים אלה חמש שנים של שותפות פלטינום פורייה ומשגשגת עם Veeam – יצרנית פתרונות גיבוי ושחזור, שכפול וניהול לסביבות הווירטואליזציה של VMware, מיקרוסופט ואקרופוליס..במסגרת שיתוף הפעולה, ביצעה תים הטמעות בפרויקטים רחבי היקף עבור חברות מהגדולות במשק.

"תהליך הכניסה של חברות, ובעיקר ארגוני אנטרפרייז, לענן מחייב תכנון ומתן תשומת לב יתרה לנושא גיבויים והמשכיות עסקית", אמר חררדו רודניק, ארכיטקט ראשי ומנהל מחלקת פתרונות וטכנולוגיות במלם-תים.

"אחת המגמות המובילות בשנים האחרונות היא שמירת הגיבויים לטווח הארוך על ידי הארגונים על מנת לא להיות מופתעים מכל תרחיש שעלול להתרחש. זאת, לאור מקרים רבים שכבר קרו. גם הרגולציה מעודדת זאת, כך שעל מנת לעמוד בתקנים, על החברות להיות ערוכות, על ידי הטמעת מערכות שעומדות בתקן המחמיר ביותר. גם לאחר מעבר לענן, לקוחותינו מצפים לקבל, בעת הצורך, שחזור נתונים מלא, בדטה סנטר או בענן הציבורי", אמר.

לדבריו, "המוצרים של Veeam מיועדים במיוחד למטרה זו ולכן אנו רואים חשיבות רבה בשותפות, אשר באמצעותה אנו מציעים ללקוחותינו את המוצרים העדכניים והאיכותיים ביותר, העונים לצרכים אלה".

מובילות טכנולוגית, פיתוחים חדשים ושיתופי פעולה עם היצרנים הגדולים

"המוצרים של Veeam, אשר משלימים ומשתלבים במכלול פעילות הענן של מלם תים, במסגרת Cloud Works – חטיבת הענן של הקבוצה, מאפשרים לתת מענה בהגנה של ארגונים הן בדטה סנטר והן בענן. קבוצת מלם תים היא שותפה מרכזית של החברות הגדולות והמובילות במשק, כדוגמת Cisco ,Dell EMC ,HPE ,Quantum ועוד והחיבור בין המוצרים של Veeam לבין המוצרים של חברות אלו, מהווה שילוב מנצח, הממנף את הפתרונות שמלם תים מציעה ללקוחותיה באופן ניכר", הוסיף רודניק.

"כמו כן, Veeam נמצאת בתהליך של צמיחה מתמדת בתחום הגיבוי למחשבים אישיים ומעניקה פתרון שלם לארגונים המעוניינים לגבות את תחנות הקצה", אמר.
"אחד הפתרונות המובילים הוא 'Veeam Availability Suite', המותאם לסביבות היברידיות ולסביבות מרובות עננים (Multi Cloud), עם זמינות מידע מלאה 24/7/365 והגנה על כל המערכות הארגוניות, באופן המאפשר לחזור לכל נקודה ספציפית בזמן ובשל כך קוצר שבחים רבים בקרב הלקוחות", ציין.

"בנוסף, הצטרפה קבוצת מלם תים לתוכנית של Veeam כ-Service Provider המעניק פתרון משולב מבוסס ענן – Veeam Cloud Connect להתאוששות מאסון (DR) וגיבוי offsite, אשר מאפשר הגנה על המידע במודל DRaaS/BaaS, ללא צורך בחומרה נוספת ורישוי יקר", אמר עוד.

רודניק הוסיף כי "פתרון Veeam Cloud Connect מאפשר גיבוי מקומי On-premise של שרתים פיסיים או וירטואליים, סנכרון שרתים וירטואליים לדאטה סנטר של מלם תים ושיחזור מידע מהענן, כל זאת במהירות, בפשטות ובאופן בטוח ואמין, ללא עלות של בנייה ותחזוקת תשתיות נוספות".

שביעות רצון גבוהה מצד הלקוחות

רודניק ציין עוד כי "לאחר סיום הטמעת הפתרונות של Veeam בקרב לקוחותינו, הם רואים שיפור משמעותי, הן בפן התפעולי והן במהירות הגיבוי והשחזור".

"הפעולות מבוצעות באופן ברור ומובן ללקוח, כך שהוא יכול לתפעל את המערכות בקלות ובאינטואיטיביות. אנו מאפשרים לארגון לתפעל את כל תהליכי הגיבוי והשחזור, השכפול לאתר DR וגם לאתרים מרוחקים, ניהול עותקים, תהליכי התאוששות מאסון והמשכיות עסקית וכל זאת באופן מיידי, המייעל את ההתנהלות הכלכלית של החברה, אשר מתורגמת לשורת הרווח שלה", אמר.

לדבריו, "הלקוחות גם מעריכים מאוד את החדשנות של Veeam ואת העובדה שהחברה אינה קופאת על השמרים ועסוקה כל העת בשיפור גרסאות קיימות ובפיתוחים חדשים, תוך שילוב מוצרים של חברות המובילות בשוק. כך הם יכולים להיות בטוחים שיהיו תמיד בחזית הטכנולוגיה ויקבלו את הפתרונות העדכניים ביותר".

"זאת בנוסף ליכולות שמביאה מלם תים "מהבית", כמו גם היכרותה עם כל המוצרים הקיימים בשוק וכן להקשבתה לצרכים ולדרישות הלקוח, תוך התחשבות בתקציב, בלוחות הזמנים וביכולת התפעולית שלו. כל אלו, הופכים את השותפות בין השתיים למושלמת מבחינת הלקוח, אשר מעורב בתהליך עיצוב ותפירת הפתרון האיכותי והמתאים לו ביותר".

להרשמה לאירוע לחצו כאן
להרשמה לאירוע לחצו כאן
;

מלם-תים ו-Veeam: חמש שנים לשותפות מצליחה Reviewed by on . מלם-תים, קבוצת האינטגרציה בתחום ה-IT המובילה בישראל, מציינת בימים אלה חמש שנים של שותפות פלטינום פורייה ומשגשגת עם Veeam - יצרנית פתרונות גיבוי ושחזור, שכפול ונ מלם-תים, קבוצת האינטגרציה בתחום ה-IT המובילה בישראל, מציינת בימים אלה חמש שנים של שותפות פלטינום פורייה ומשגשגת עם Veeam - יצרנית פתרונות גיבוי ושחזור, שכפול ונ Rating: 0

הגיבו