תוכן שיווקי
לקראת אירוע FireEye, 14 ביוני, מלון דן אכדיה, הרצליה

בפעם הראשונה: הכנס השנתי של FireEye בישראל

את הכנס יכבד בנוכחותו ג'ון ווטרס, סגן נשיא בכיר לאסטרטגיה ומודיעין, שישתף את באי האירוע בתורת ניהול והערכת סיכונים בעידן הסייבר ● כמו כן, תודגם במהלכו סימולציית מתקפת סייבר בזמן אמת, בהשתתפות פעילה של הנוכחים

02/05/2018 15:28
מאיר עמור, מנכ"ל פייראיי ישראל. צילום: יח"צ

FireEye, מובילה עולמית בהתמודדות עם מתקפות סייבר מתקדמות, תקיים את הכנס השנתי הראשון שלה בישראל ב-14 ביוני במלון דן אכדיה בהרצליה.

בכנס ייחשפו כלים ייחודיים כיצד להתכונן למתקפות סייבר ותיערך סימולציה של מתקפת סייבר בהשתתפות פעילה של הנוכחים. זאת, תוך שיתוף הקהל בתובנות ובניסיון העשיר של החברה בעולם חקירות הסייבר – לאור כ-200 אלף שעות חקירה שהיא מבצעת בשנה, מודיעין שטח פרוס בעולם ופתרונות טכנולוגיים מובילים.

ג'ון ווטרס, סגן נשיא בכיר ב-FireEye, יגיע ארצה במיוחד על מנת להשתתף בכנס ולחשוף כיצד נערכים טכנולוגית ועסקית לסיכונים עסקיים. בנוסף, תשתף החברה, שעוקבת בכל ימות השנה אחרי קבוצות תקיפה בעולם כולו, את הקהל בהערכות האחרונות שלה לגבי מערכי הכוחות במזרח התיכון, מיהן הקבוצות הפועלות, מה המוטיבציה שלהן והכי חשוב – כיצד ניתן לזהות אותן ולהתגונן מפניהן.

את הכנס תחתום הרצאה מרתקת של ד"ר רונן ברגמן, שתעסוק במוסד. ד"ר ברגמן, עיתונאי בכיר בידיעות אחרונות ובניו-יורק טיימס (New York Times), הוא היחיד בעולם שהתזה שלו בדוקטורט עוסקת בארגון ביון זה.

מאיר עמור, מנהל פעילות FireEye בישראל, מסר כי "הסיכון מעולם לא היה גדול יותר. כנופיות פשע קיברנטי, טרוריסטים שמחפשים מימון, הלבנת הון ומאבקים גיאו-פוליטיים בחסות מדינות עוברים מזירת הקרב לתשתיות הטכנולוגיות של מדינות וחברות ברחבי העולם. היכולת להעריך את הסיכונים ולתכנן את ההיערכות המתאימה נחשבת לשיקול האבטחה החשוב ביותר העומד בפני מדינות וארגונים כיום".

להרשמה לאירוע לחץ כאן

אירועים קרובים