תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » אקסל סולושנס רוכשת 49.9% מ-אי.בי.אי אקטיב ב-13 מיליון שקלים
אקסל סולושנס

אקסל סולושנס רוכשת 49.9% מ-אי.בי.אי אקטיב ב-13 מיליון שקלים

שתי החברות עוסקות בעולמות הטלקום והסייבר ● אקסל סולושנס רוכשת את המניות מבעל השליטה בחברה

מאת 24 בנובמבר 2020, 14:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אקסל סולושנס גרופ הודיעה אתמול (ב') לבורסה כי היא רוכשת 49.9% ממניות אי.בי.אי אקטיב, שעוסקת בעולמות הטלקום והסייבר. מדובר בעסקת מזומנים ומניות, בשווי כולל של 13 מיליון שקלים.

בעל המניות היחיד בחברה, שעדיין יהיה בעל השליטה בחברה, עם 51.1% ממניותיה, ישלם לאקסל סולושנס כ-4.24 מיליון שקלים במזומן והחברה תקצה לה 4.12 מיליון מניות רגילות שלה. בנוסף, בכפוף לעמידה בתנאים שנקבעו על ידי הצדדים, תקצה החברה מיליון מניות רגילות של החברה, בסמוך ל-1 בינואר.

על פי הערכות, אי.בי.אי אקטיב הרוויחה אשתקד כ-1.5 מיליון שקלים. היא אף סייעה בעבר לאקסל סולושנס בהסכמים מסחריים, ובתמורה זכאית לחלק מרווחי הפעילות, בהתאם ובכפוף להוראות הסכמי השירותים.

אקסל סולושנס עוסקת בייבוא, הפצה ואינטגרציה של מוצרים ושירותים מבוססי טכנולוגיות בתחום הטלקומוניקציה, ובכלל זה מוצרים לרשתות תקשורת קווית, אלחוטית ואופטית, מוצרים לתקשורת סלולרית, מוצרי אינטרנט של הדברים, ושירותי אבטחת מידע וענן.

רונן שור, מנכ"ל הרוכשת, אמר כי "ההשקעה ב-אי.בי.אי אקטיב היא מהלך המשתלב במדיניות הרכישות והמיזוגים שלנו ומתבקש, לאור ניסיוננו והיכרותנו עם הפעילות הקיימת של החברה והפוטנציאל הגלום בה. תחום הטלקום בכלל והסייבר בפרט חווה גידול ברמה החודשית והביקוש למוצרים אלה גדל – הן בארץ והן בחו"ל".

אקסל סולושנס רוכשת 49.9% מ-אי.בי.אי אקטיב ב-13 מיליון שקלים Reviewed by on . אקסל סולושנס גרופ הודיעה אתמול (ב') לבורסה כי היא רוכשת 49.9% ממניות אי.בי.אי אקטיב, שעוסקת בעולמות הטלקום והסייבר. מדובר בעסקת מזומנים ומניות, בשווי כולל של 13 אקסל סולושנס גרופ הודיעה אתמול (ב') לבורסה כי היא רוכשת 49.9% ממניות אי.בי.אי אקטיב, שעוסקת בעולמות הטלקום והסייבר. מדובר בעסקת מזומנים ומניות, בשווי כולל של 13 Rating: 0

הגיבו