תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » משרד התקשורת אישר את עסקת המיזוג בין סלקום לגולן טלקום
אישור סופי למיזוג בין סלקום לגולן טלקום

משרד התקשורת אישר את עסקת המיזוג בין סלקום לגולן טלקום

מאת 13 באוגוסט 2020, 14:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שר התקשורת, חה"כ יועז הנדל, אישר היום את עסקת המיזוג בין חברות סלקום לגולן טלקום בכפוף לתנאים.

בהודעת המשרד צוין, כי "לאחר בחינה יסודית ומעמיקה של הבקשה למיזוג החברות, ולאחר שהדרג המקצועי במשרד מסר את המלצתו לשר, החליט היום שר התקשורת, חה״כ יועז הנדל, לאשר את עסקת המיזוג בין חברת סלקום לחברת גולן”.

במסגרת התנאים לאישור המיזוג פעל המשרד להבטיח, בין היתר, כי תנאי השירות הסלולרי ללקוחות גולן יישמרו, ולאחר שסלקום הסכימה לתנאים – אישר השר את המיזוג. אחד התנאים היה, כי גולן תהפוך למפעילה וירטואלית למשך שלוש שנים, כמותג עצמאי מוזל, שתחכור את הרשת מסלקום, ובמהלך תקופה זו תמוזג בהדרגה בסלקום. בתום התקופה תוכל סלקום להחליט האם להשאיר אותה כמותג עצמאי או למזג אותה ולהיפרד מהמותג.

עוד צוין בהודעה, כי "המשרד סבור כי המהלך לא יפגע ברמת התחרותיות בשוק התקשורת וימשיך לפעול על מנת לשמור על 'מגרש משחקים' מאוזן, המאפשר תחרות הוגנת בין השחקניות השונות בשוק.

למרות שגולן תישאר מותג עצמאי בשלוש השנים הקרובות, בעקבות העסקה תהפוך סלקום למפעילה הגדולה בישראל, עם נתח שוק צפוי של 35%.

מנכ״ל סלקום, אבי גבאי, הודה לשר התקשורת, ולמנכ"לית המשרד, לירן אבישר בן חורין ולצוותה, ואמר, כי "לאחר שתושלם העסקה גולן טלקום תמשיך לפעול כגורם עצמאי ותחרותי ותהיה אטרקטיבית כפי שהייתה עד כה".

משרד התקשורת אישר את עסקת המיזוג בין סלקום לגולן טלקום Reviewed by on . שר התקשורת, חה"כ יועז הנדל, אישר היום את עסקת המיזוג בין חברות סלקום לגולן טלקום בכפוף לתנאים. בהודעת המשרד צוין, כי "לאחר בחינה יסודית ומעמיקה של הבקשה למיזוג שר התקשורת, חה"כ יועז הנדל, אישר היום את עסקת המיזוג בין חברות סלקום לגולן טלקום בכפוף לתנאים. בהודעת המשרד צוין, כי "לאחר בחינה יסודית ומעמיקה של הבקשה למיזוג Rating: 0

הגיבו