תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אינסטגרם הוסיפה תכונות שיעזרו לעיוורים "לראות" את התמונות
מעכשיו, לעיוורים יהיה יותר נוח להשתמש באינסטגרם. צילום אילוסטרציה: BigStock

אינסטגרם הוסיפה תכונות שיעזרו לעיוורים "לראות" את התמונות

לקווי ראייה יכולים מעתה לשמוע תיאור של התמונות המוצגות, או את הטקסט שמלווה אותן ● בפייסבוק, החברה האם של אינסטגרם, האפשרות קיימת כבר כמה שנים

מאת 2 בדצמבר 2018, 18:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

השימוש באינסטגרם עבור אנשים בעלי לקויות ראייה יהיה כעת קצת נוח יותר, הודות לשתי תכונות חדשות שהחברה הודיעה לפני ימים אחדים שהוסיפה לאפליקציה שלה – השמעה של תיאור תמונות אוטומטי או של הטקסט המתאר את התמונה שנכתב על ידי המשתמשים.

תיאורי מסך, הידועים בכינוי Alt text, מוטמעים בתוכנות רבות. משתמשי אינסטגרם יכולים כעת להוסיף תיאור תמונה מפורט בעת העלאת תמונה, כך שמי שמשתמשים בקוראי מסך – תוכנה המתארת את מה שמוצג בתמונה על המסך – יוכלו לשמוע את התיאור, אם תוך גלילה בפיד, בדף החיפוש או בפרופיל.

במקרה שבו אין תיאור תמונה כתוב מראש, האפליקציה של אינסטגרם תזהה את העצמים המופיעים בתמונה באמצעות בינה מלאכותית, המתבססת על טכנולוגיית זיהוי עצמים, ותשמיע בקול את הטקסט.

בעוד שאינסטגרם הוסיפה את התכונה לפני ימים אחדים, החברה האם, פייסבוק, משתמשת מזה כמה שנים בבינה מלאכותית לתיאור תמונות כדי לסייע ללקויי ראייה.

אינסטגרם הוסיפה תכונות שיעזרו לעיוורים "לראות" את התמונות Reviewed by on . השימוש באינסטגרם עבור אנשים בעלי לקויות ראייה יהיה כעת קצת נוח יותר, הודות לשתי תכונות חדשות שהחברה הודיעה לפני ימים אחדים שהוסיפה לאפליקציה שלה - השמעה של תיאו השימוש באינסטגרם עבור אנשים בעלי לקויות ראייה יהיה כעת קצת נוח יותר, הודות לשתי תכונות חדשות שהחברה הודיעה לפני ימים אחדים שהוסיפה לאפליקציה שלה - השמעה של תיאו Rating: 0

הגיבו