משבר? טאלון סייבר סקיוריטי גייסה 100 מיליון דולר

החברה נוסדה רק בשנה שעברה - וכבר גייסה 126 מיליון דולר ● היא פיתחה דפדפן מאובטח לארגונים, בעידן שבו עובדים רבים מבצעים את עבודתם מרחוק

מייסדי טאלון סייבר סקיוריטי: מימין - אוהד בוברוב, סמנכ"ל הטכנולוגיות, ועופר בן נון, המנכ"ל.

למרות המשבר, יש חברות היי-טק ישראליות שמגייסות – והרבה. אחת מהן היא טאלון סייבר בקיוריטי, שהודיעה היום (ה') שהיא השלימה סבב גיוס A בסך של 100 מיליון דולר. מדובר בסכום יפה לסבב יחסית מוקדם, בעידן שבו משקיעים מעדיפים לשים את כספם בחברות בשלבים מאוחרים יותר.

החברה, שפיתחה דפדפן מאובטח לארגונים – שלדבריה הוא הראשון בעולם, גייסה את הסכום מאבולושן אקוויטי פרטנרס, שהובילה את הסבב, קרן הפאלקון של קראוד סטרייק, ג'ורג' שולץ, המייסד והמנכ"ל של קראוד סטרייק, מרלין ונצ'רס, הקרן של Team8 ועוד. חלק מאותם משתתפים הם חדשים וחלקם השתתפו בסבב הגיוס הקודם של החברה. הסבב מביא את הסכום הכולל שגייסה טאלון סייבר סקיוריטי מאז הקמתה ל-126 מיליון דולר. כספי הגיוס ישמשו להמשך פיתוח ושיפור המוצר של החברה ולהאצת היציאה של הגרסאות החדשות לשוק.

טאלון סייבר סקיוריטי היא חברה צעירה מאוד: היא הוקמה אשתקד על ידי היזמים יוצאי 8200 עופר בן נון, המשמש כמנכ"ל החברה ובעברו ייסד את ארגוס אבטחת סייבר, ואוהד בוברוב, סמנכ"ל הטכנולוגיות ומי שייסד את לקון מובייל סקיוריטי, שנמכרה לצ'ק פוינט. לאחר אותו אקזיט בוברוב שימש כסמנכ"ל בענקית הסייבר הישראלית. בטאלון מועסקים כיום 75 עובדים, מרביתם במרכז הפיתוח בישראל וצוות נוסף בארצות הברית.

החברה השיקה בשנה שעברה את דפדפן TalonWork, המבוסס על פרויקט הקוד הפתוח כרומיום, ומאפשר לחברות להגן על כוח עבודה מבוזר, מבלי להתפשר על רמת אבטחת המידע ועל חווית העובד. הדפדפן של טאלון יוצר בועה מבודדת שמגנה על כל המשאבים הארגוניים שבהם משתמש העובד, ללא תלות בסוג המכשיר, במיקום או ברשת שממנה הוא מתחבר.

אחד ההישגים של טאלון בחודשים האחרונים הוא זכייה בכנס RSA האחרון בתואר הסטארט-אפ החדשני ביותר, מבין מאות סטארט-אפים שהשתתפו בתחרות שנערכה במסגרת האירוע.

בן נון ציין כי "החברות המובילות בעולם עוברות לניהול המערכות שלהן מרחוק, באמצעות האינטרנט, ויוצרות דרישה לפלטפורמה שתאפשר לעובדים גישה מאובטחת מבלי לשנות את הדרך שבה אנשים עובדים. הפתרון שפיתחנו מבוסס על האפליקציה הפופולרית ביותר בארגונים – הדפדפן. סבב הגיוס החדש יאפשר לנו להמשיך לשווק ולפתח את המוצר שלנו".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים