מינויים חדשים בקבוצת ארליך: סמנכ"ליות טכנולוגיה ולקוחות

משרד פטנטים המוביל הודיע על מינויה של ד"ר רות גרנות לסמנכ"לית הטכנולוגיות שלו, לצד מינויה של סיגל קליין לסמנכ"לית לקוחות ● מטרת המינויים היא להרחיב את שדרת הניהול, ולספק שירות טוב יותר ללקוחות

מימין לשמאל: סיגל קליין, סמנכ"לית הלקוחות, וד"ר רות גרנות, סמנכ"לית הטכנולוגיות של קבוצת ארליך.

קבוצת ארליך, משרד פטנטים המוביל, הפועל בישראל, הודיע על מינויה של ד"ר רות גרנות לסמנכ"לית טכנולוגיות לצד מינויה של סיגל קליין לסמנכ"לית לקוחות. מדובר באסטרטגיה של קבוצת ארליך להרחבת שדרת הסמנכ"לים ומתן שירות טוב יותר ללקוחות.

ד"ר גרנות החלה את הקריירה שלה בחברת פרוקטר & גמבל הבינלאומית, כנציגה מדעית ותמיכה רגולטורית, האחראית על קשרי חוץ ורגולציה של החברה ומוצריה בישראל, מול גופים כגון משרד הבריאות ומכון התקנים וכן לקוחות החברה בישראל. בהמשך, היא שימשה במשך שני עשורים כסמנכ"לית, וניהלה את הקניין הרוחני של ידע חברה למחקר ופיתוח, חברת המסחור של מכון ויצמן למדע ברחובות. במסגרת תפקידה, ד"ר גרנות ניתחה, הגנה וניהלה, בעזרת צוות אדמיניסטרטיבי, פורטפוליו של מאות משפחות פטנטים, ונתנה את התמיכה והליווי לפעולות המסחור, מתן הרשיונות, בדיקות נאותות ופעולות שונות בקניין הרוחני האמור, כמו גם פיקחה על נותני השירות, ובכללם משרדים של עורכי פטנטים, עימם עבדה חברת ידע. במהלך שנים אלו עסקה קינן בין השאר בטיוב מערכות הטכנלוגיה המשמשות את ידע.

מינוי נוסף הוא של קליין, אשר בארבע שנים האחרונות הייתה מנהלת המכירות והפיננסים של סוכנות ניהול ההסדר תמורה. בתפקידיה הקודמים שימשה כמנהלת פיתוח עסקי, מנהלת יחידת קשרי לקוחות ומנהלת מרכז שירות הלקוחות ושמשה בתפקידי ניהול בכירים נוספים מעל 11 שנה ובסך הכל היא בעלת ותק מעל 18 שנים בתחום שוק הביטוח וההון. 

לדברי ד"ר גל ארליך, מייסד קבוצת ארליך, "רות וסיגל מביאות איתן הבנה מעמיקה של תהליכי עבודה, ניסיון עשיר בתחומן וגם מתן פרספקטיבה של הלקוח, שתבטיח יתרונות עבורו, בפיתוחים והשיפורים הרבים שאנו עובדים עליהם ללא הרף בימים אלו". עוד הוסיף ארליך, "אנחנו נמצאים בתקופה של צמיחה וחדשנות, על כן בחרנו להרחיב גם את שדרת הניהול בקבוצה, אשר בצורה הזאת תוכל לספק שירותים מקיפים וטובים יותר ללקוחות שלנו".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים